Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki, mennyi idő után került le...

Ki, mennyi idő után került le a futószárról?

Figyelt kérdés

Már túl vagyok 6 vagy 7 lovagló leckén, és még mindig száron vagyok. A barátnőm nem rég kapott kedvet a lovagláshoz, de őt már a harmadik óra végén levették a szárról, és mehet önállóan.


Hogy lehet, hogy ő, ilyen hamar ráérzett? Neki a második alkalommal ment az ügetés, én meg még mindig pattogok néha, mint a bolha.

Egyikünknek sincs lovas múltja. Egy kicsit zavar, hogy ő ennyivel jobb mint én. Vagy tényleg ilyen béna vagyok?


2012. aug. 29. 10:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az előttem lévők nagyon hasznos válaszokat adtak!! Próbálj elvonatkoztatni a barátnődtől. Az edződ nem csinál hülyeséget azzal kapcsolatban, hogy téged nem vesz le szárról ha bizonytalan vagy. Vannak akik hamarabb belejönnek, és vannak akiknek kemény munka gyümölcse elérni olyat, amit mások hamarabb elérnek. Hidd el, jobban megéri most dolgozni, mert biztosabban fogsz majd lovagolni, mert az alapokat jobban "belédverték". Nem kell félni, menni fog :))
2012. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, tudom, hogy el kell vonatkoztatnom, de nem könnyű. Igaz nem versenyzőnek készülünk, csak szabadidős tevékenységként űzzük.

Viszont azt nem értem, hogy a 10. válaszolót miért szavaztátok le. Szerintem teljesen értelmes és hasznos választ adott. Ő volt az egyetlen aki nem rögtön ócsárolással kezdte az edző felé... na mindegy.

2012. aug. 30. 17:18
 13/14 anonim válasza:

Eltelt hat év.

Kíváncsi lennék, hogy megy most a lovaglás. Hogyan folytatódott a történet?

2018. júl. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne 11 év után 🙃
2023. aug. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!