Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovardában az egyik ló...

A lovardában az egyik ló gombás. Adhatok neki puszit? :D

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 09:58
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
93%
Csak az utsónak van igaza (;
2012. szept. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Jah... :D Köszi a 13:32-esnek. :)Hihetetlen, hogy néhányan miket tudnak lerendezni egy nyomorult puszi miatt. :D
2012. szept. 2. 15:35
 13/29 anonim ***** válasza:
96%

Alig hittem el amit olvasok, én eddig azt hittem hogy a puszi az másnak is egy teljesen magától értetődő dolog... Legalábbis az én, és ismerőseim körében ez eddig így volt, nem is számítottam ilyen mértékű ellenszólásra... :|


:)

2012. szept. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
96%
Igen.! :D És én is megpuszilom mindig őket! Nekem ez egy teljesen alap dolog!
2012. szept. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
11-es: remélem, hogy rám is gondoltál, hogy igazam van :D :)
2012. szept. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
23%
Látom, aki nem él nemi életet lóval, az le is van minősítve. Jó hely ez a gyakorikerdesek.hu oldal.
2012. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Egy rohadt pusziban nincs semmi szexuális megközelítés. Ha a gyerekedet puszilod meg, akkor már pedofil vagy? Nem, szerintem se. A puszi a szeretetet, bizalmat fejezi ki, egy kedves gesztus akár ember, akár állat felé. Ahogy írták már, a ló ugyan nem úgy éli meg, hogy "jaj de jó, puszit kaptam", de érzi, tudja, hogy szeretetből van.
2012. szept. 2. 18:31
 18/29 anonim ***** válasza:
eeez jó volt:DDDDD a lovak amúgy pont akkor szokták csipkedni egymást ha valami nem tetszik nekik, úgyhogy lehet visszakapod majd:DD
2012. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
17%
Ja, igen, annyira igaza van az utolsónak, hogy akár a férgességet is elkaphatod :)) könyörgöm, ezek állatok, persze én is szeretem őket de akkor már inkább simogatással/vakargatással mutatom.
2012. szept. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Igen Ráhel, rád is értetten :DD Amúgy én is csak ámulok és bámulok..
2012. szept. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!