Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovardában az egyik ló...

A lovardában az egyik ló gombás. Adhatok neki puszit? :D

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 09:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Akik pusziellenesek: Nekem nagyon unszimpatikusok vagytok.. ://
2012. szept. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
Tudod, mi nem plüssállatkázni járunk a lovardába, meg lócicamicázni, hanem lovagolni.
2012. szept. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Köszi :))

Utolsó: Ahha, szóval az ár el is van ítélve, aki megpuszilja és leápolja, esetleg beszél a lovához? Nekem nem baj, ha nem puszilgatod, elfogadom, de neked is el kéne fogadni, hogy vannak, akik babusgatják a lovukat!

2012. szept. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
95%
Hihi... Én meg nem csak lovagolni járok, hanem a LOVAMHOZ is járok :-))
2012. szept. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
De én ezt nem értem! Akkor igazán nem is szereted a lovakat, ha csak lovagolni jársz! A két szó önmagáért beszél! Ez nem félreérthető! Én a lovakhoz is megyek, és lovagolni is! Nekem az az őszinte véleményem, hogy ez nem cicapacizâs, meg picipacizâs, hogy megpuszilom, vagy megölelem a lovat, és én kerek perec megmondom, hogy nincs igazatok puszi-ölelésellenesek! Ez rohadtul nem cicapacizás! Szerintem meg nem nagyon szeretitek a lovakat.(10-es skálán úgy 6.)
2012. szept. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
5%

Szimpla ostobaság, hogy csak az szerethet egy állatot, aki puszilgatja is. Nekem a ló nem Helló Kitty, hanem egy társ. De nincs erről mit beszélnünk tovább.

A lepontozást úgy lehet csinálni, csak mondom a jólelkűeknek, hogy megnyomod a piros kezet! És máris nagy leszel, hiszen jól megadtad nekem! Jó érzés, igaz? taps.

2012. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Érdekes, lovakat nem sűrűn puszilgatok, de néha azért előfordul :) Ezt nem úgy kell elképzelni, mintha embert árasztanék el csóközönnel, néha - néha nyomtam egy puszit a puha orrára. Túléltem. A ló is. Én egyébként a háziállataimat meg szoktam puszilni (nem, ló nincs a háziállataim között), de nem kényszerítek rá senkit, hogy tegye ugyanezt, főleg, hogy az én háziállat - választásom a legtöbbekben undort vált ki, mivelhogy patkányokat tartok :) De mivel ők nappal alszanak, a puszilkodást mások nemigen látják.
2012. szept. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Nekem sincs lovam, de a háziállataimat (kutya, cica) én is megpuszilom időnként. Egy állatom volt, akit nem pusziltam meg egyszer se, egy madárpók... :D
2012. szept. 4. 12:37
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

69%-os.. És ki mondta, hogy csak az szeretheti az állatokat?! :'D Én sem Hello kittyzni járok, hanem úgy, ahogy az előző kitűnően elmondta, nyomok néha-néha egy puszit az orrára, vagy a pofájára, és ennyi! Értelem az van, látom.. Mellesleg nem én pontoztalak le :'D

Amúgy az rohadtul nem plüsspacizás, ha havonta 3-4x adok puszit a lovaknak, mert esetleg jól dolgoztak, vagy valami, megvakargatom a nyakukat, megpaskolom. Hát akinek ez azt jelenti, h cicapacizok, meg agyon csókolgatom a lovat, az 5* lehet nyelvtan-szövegértésből. Gratu :D

2012. szept. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!