Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a színes...

Mi a véleményetek a színes alumínium kengyelekről?

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 6. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Jobban szeretem a hagyományosat. Mondjuk szépnek szépek, nem vagyok én ellene, de nagyon divatcuccok, ergo hamar is mennek a divatból. Ha unod a hagyományos nikkelezett vagy réz kengyelt, akkor próbáld ki, de a hagyományos az sokkal elegánsabb és odaillőbb.
2012. szept. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Az, hogy: Jézusom...
2012. szept. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem tetszenek. Ha minőségileg is megfelelnek, akkor nem értem, mi a baj velük.
2012. szept. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 x) ***** válasza:
90%
Én valahogy nem tudom elképzelni hogy jól nézne ki. Még fekete nyereggel esetleg, de mondjuk barna nyereg piros kengyellel elég kutyául nézhet ki. Meg eleve a legtöbb nyeregnek, kantárnak ezüst (vagy legalább is fém) színű csatjai meg egyéb részei vannak, ahhoz meg nem hiszem hogy menne. :)
2012. szept. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
A színesek nagyon ízléstelenek. A fekete meg az ezüst elmegy, de nem bízom az alumíniumban. OK, hogy könnyű, de azért a normál fémkengyelek erősebbek, megbízhatóbbak.
2012. szept. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) Igaz, barna nyereggel piros kengyel elég stílustalan :D

Nekem tetszenek, bár még én sem próbáltam, meg azért nem is olcsóak :) Ha lenne lehetőségem megnézném milyen benne lovagolni, mostanában egyre többször látom versenyeken.

2012. szept. 6. 20:15
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs velük bajom, néha jól is nézhet ki, de a véleményem mindigis a következő marad:


Nem a felszerelés miatt lesz jó a lovas és a ló, hiába van rajta egyforma szett, színes kengyel, a legdrágább ín- és bokavédők, Swarowski-kristályos homlokszíj, valódi bárányszőr nyeregemelő, mágneses jótékony izzasztó, stb, attól mehetnek borzasztóan, attól a lovas lehet nagyon ramaty lovas, semmi hozzáértéssel, és egy falusi igáslóra is ráteheted ezeket a cuccokat, mégsem lesz világklasszis (félreértés ne essék, nekem minden ló ló, mindet ugyanúgy szeretem, csak ezesetben van különbség Hickstead és Pistabácsi lova között.)

És a kitűnő képességű lónak ugyanolyan jól kell mennie egy tehetséges lovassal, ha picit kopott izzasztó és használtan vett nyereg van rajta, egy sima szivacs ping-ponggal, és egy egyszerű fekete kantárral, és tépőzáras védőkkel:)


Szóval ha valaki megengedheti magának, akkor tegyen a lovára és a cuccaira amit akar, csak sokszor szánalmas már, hogy a legtehetségtelenebb sznob lovascsemeték nem tudnak mit kezdeni magukkal és apuci pénzével, és a rózsaszín szettektől várják a csodát, pedig semmivel nem fog jobban menni a lovaglás, ha csillámos patazsír van a lovon...:)

2012. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az utóbbival egyet értek :)

Nekem ha nem tudnám hova tenni a pénzem, akkor az lenne a problémám, hogy az izzasztó színével könnyen ütközhet. Nem öltözök össze a lovammal, de ha lehetőségem van rá, nem pakolok rá olyan cuccokat, amik könnyen ütik egymást színben. az h kopott, használt az nem számít, de rózsaszín izzasztóval a piros, narancs kengyel elég ijesztő lenne. Az más dolog h rózsaszínt eleve nem rakok a lovamra.


De ha nem tudom másra költeni a pénzed, akkor hajrá :) Minőségileg sztem az aluminium is van olyan jó mint a vas, bár én szeretem ha van súlya a kengyelnek.

2012. szept. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Jelenleg nincs miből beruházni, de majd egyszer ha gazdag leszek! :D
2012. szept. 7. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!