Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Én Jázmin vagyok! 16éves és...

BellóJ kérdése:

Én Jázmin vagyok! 16éves és egy lovat szeretnék venni: Szerintetek milyen fajtájút vegyek? És hány éveset? Kanca vagy inkább csődör legyen?

Figyelt kérdés

#Lóvevés
2012. szept. 14. 14:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Szia gina! köszi am már mondtad itthon
2012. szept. 21. 13:57
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én Linda vagyok! 17 éves és olyan lovat veszel amilyet akarsz...

(...mehet a lepontozás nyugodtan :D:D)

2013. márc. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
jahh utolsó vagyok és ha 4 éves korod óta lovagolsz csak el tudod dönteni h milyen ló kell neked, ha meg nem akkor hááát...érdemes neked az a ló??? am meg ha te vagy az egyedüli "lovas" a családban az is gázos dolog. (tapasztalatból mondom, bnőméknek volt lovuk, de csak a csaj tudott valamennyit a lovakról, anyuciék azt se tudták mi fán terem a paci hát el is adták szerencsétlent)
2013. márc. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én Betti vagyok xD és Sztem is vehetsz kisbérit az jó :*D
2013. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én Csenge vagyok! :))))

Itt a részletes keresésben ki tudod alakítani a keresési körödet :) www.lovasok.hu/eladolovak/


Te tudod, hogy mik az igényeid, szóval... :))

Olyan 5-6 éveset, kancát, vagy heréltet.Szerintem nézz utána a lófajtáknak, és hátha tulajdonság alapján megtetszik valamelyik :)) Kérdezd meg az edződ/oktatód, hogy ő mit ajánl :)

2013. júl. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem ő iszonyúan tetszik :))Én titokban kaptam apumtól egy lovat, pedig jó lett volna, ha megkérdezi, hogy nekem mi jó.........mivel kaptam egy agresszív, nyers pónit,aki ráadásul pont ennyibe került. Na mindegy, nem az én problémámmal kell foglalkozni :)Szerintem ő jó :))


[link]

2013. júl. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!