Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan dobhatnám fel a lovam...

Hogyan dobhatnám fel a lovam napját? =]

Figyelt kérdés
Biztos nem unatkozik de egész nap ez megy legelöre,vissza a boxba,lecsutakolom,lovagolok,legelöre,boxba,alszik és kezdödik újra holnap.Mit csinálhatnék vele még?Ez a lólabda tényleg jó?
2012. szept. 15. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Nekem egy 2 éves csikóm van, aki nagyon szeret játszani, úgy hogy sokat szoktunk focizni, egy külön karámban "fogócskázunk" igazából ilyenkor úgy játszok vele mintha ló lennék hirtelen irányváltás, hirtelen tempó váltás stb. Mivel még nem ülhetek rá de nagyon nyugodt paci kötél minden nélkül eljön utánam bárhol ezért kiszoktam vele menni sétálni az erdőbe. Mondjuk ilyenkor teszek rá vezető szárat biztos ami biztos, és hol többi lovassal megyünk ki, ilyenkor mellette sétálok és így lépünk, ügetünk és hol pedig egyedül megyünk ki.Remélem tudtam segíteni ;)
2012. szept. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Magadat vágd fejbe hülye gyerek.;)


Amúgy szerintem menjetek sok terepre, fedezetek fel új helyeket, taníts neki trükköket vagy lovagolj szőrén. Nem tudom a szabad idomítással hogy állsz , de azt is ki lehet próbálni, parelliz vele. Vagy mondjuk én még azt szoktam h amikor épp nem lovagolom, kiviszem legelőre felük rá szőrén,elfekszek rajta és beszélek hozzá, elmesélem neki a napomat agyon dicsérem meg ilyenek.:D Meg amúgy a lovaglás is lehet változatos, nem tudom milyen szinten vagy lovas tudásilag, de esetleg taníthatsz neki díjlovas elemeket meg ugratásokat szabadon meg lovassal is, futószáron is dolgoztathatod vagy hevederbe ülsz rá és voltizs elemeket gyakorolsz. De mondjuk felcserélheted a dolgok sorrendjét is pl. este mész ki lovagolni vagy egész nap legelőn hagyod. Nem muszáj mindennap dolgoztatni legyenek pihenő napjai is. A ló társas állat esetleg ha megoldható legyen lovak között vagy egy barátságos kutya mellett. A lólabdát én abszolút támogatom igaz én nekem még soha nem volt, egy ilyen labda nem két fillér de ismerőseim szerint megéri.

Remélem tudtam segíteni! :)

2012. szept. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm mindkettötöknek!:)

persze több ló között van,akkor veszek egy labdát meg kipróbálom amiket ajánlottatok=)

2012. szept. 15. 14:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyáron, ha van rá lehetőséged, menjetek el úszni. :) Mi régebben azt csináltuk, nagyon élvezték a lovak, meg mi is. (Egészen addig míg néhány mogorva nyugdíjas vén f@sz miatt ki nem tiltottak minket onnan...) :@
2012. szept. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!