Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit vegyek neki hogy megkönnyi...

Mit vegyek neki hogy megkönnyitsem az első napját?

Figyelt kérdés

nemsokáralesz kutyusom..(Yorki kan)..és , az lenne a kérdés hogy miket vegyek meg mielőtt hazahozom?

(a jó tenyésztő már megvan tavasz óta készülök a kutyusomra , ugyhogy lécci ebbe ne menjünk bele..köszii ;) :P :$)


2010. okt. 30. 17:07
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
szeretném megkönnyiteni az elsőnapjait , minnél jobban..
2010. okt. 30. 17:17
 2/14 anonim ***** válasza:

kutyafekhely, etető, itató, játékok, étel, rakj el mindent a magasságából

Ennyi szerintem :) Sok örömet a kutyushoz :)

2010. okt. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem értem mit értsz megkönnyítésen? első vagyok :)
2010. okt. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ (:

hát konkrétan magam sem tudom , csak biztos nagyon nehéz neki az első napokban..hogy elszakadt a mamájától meeg a tesóitól...és gondoltam háőtha valaki tud valami "trökköt" hogy hogyan lehetne ezt megkönnyiteni neki...:$ (:

2010. okt. 30. 17:25
 5/14 anonim ***** válasza:
Olyat hallottam, hogy ha olyan pólót vagy rongyot raksz alá, amin a mami meg a tesók szaga van, akkor könnyebb az átállás. Persze, hogy mennyi igaz belőle, még nem tudom, nem voltam hasonló helyzetben:)
2010. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Még mindig én vagyok!

Az első hetekben legyél vele nagyon sokat!

Ne hagyd magára!

Érezze, hogy foglalkoznak vele.

és ne legyen nagy a tömeg körülötte, a rokonok csak egy hét múlva nézzék meg a kuytust!

Most még ne vidd más kutyák, állatok közelébe!

bezsélj hozzá kedvesen!

És a legfontossab( amit már írtam): legyél vele nagyon sokat! :)

2010. okt. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Én vagyok az első és a második!
2010. okt. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszi (:

erről az alomból elhozott rongyról énis hallottam már..csak eszembe jutott , hogy mi van ha csak ront a dolgon , mert a szagokat érezve még jobban hiányzik neki anyukája..!?

azért mégegyszer köszi mindenkinek (:

jaaa , , és 17-18 napot éjjel nappal vele tudok lenni...:) (mert utánna suli :S de csak pár órát leszek távol , és apa is legtöbbet itthon dolgozik szal tökegyedül nem lesz szinte soha (: )

2010. okt. 30. 17:36
 9/14 anonim ***** válasza:
17 nap tökéletesen elég.szerintem csak rosszabb lenne a helyzet ha érezné a régi illatokat! Inkább arra kellene törekedni, hogy elfelejtse a régi családját!Én vagyok az még mindig! :)
2010. okt. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi (:
2010. okt. 30. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!