Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy felejtsem el? :, (

Emóslány kérdése:

Hogy felejtsem el? :, (

Figyelt kérdés
Hogy felejtesek l egy 2 éves kancát akit megültem betöretlenül mert nagyon jó kapcsolatba voltunk és sajna eladták de nem bírom elfelejteni azóta se mit tegyek?

2012. okt. 3. 19:12
 1/8 anonim válasza:
52%
Sajnos azokat az állatokat nehéz elfelejteni ,melyek már a szívünkhöz nőttek.Vegyél magadnak kutyát vagy macskát és nevelgessed , tanítgassad. Hidd el egy néhány hét után már nem is fogsz gondolni a régi kancára.
2012. okt. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok emós egyébként.... sőt....van egy kutyám és nyaranta gólyákat és fecskéket nevelek fel és az aki írta az elsőt az k**** be!
2012. okt. 3. 19:50
 3/8 A kérdező kommentje:
pardon nem rád gondoltam haguk
2012. okt. 3. 19:54
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor is vicces volt amit írt..
2012. okt. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy két éves kancát még nem igazán kéne megülni...
2012. okt. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Próbálj másra gondolni,esetleg más lovakkal is kezdj el fűzni kapcsolatokat.2 éves lovakat nem nagyon szoktunk megülni,ha esetleg mégis ezt tetted,ügyes vagy,de nem volt "lovas" szerű.Mi tudjuk,hogy 3 éves korától lovagoljuk általában a lovakat.Legközelebb figyelj oda jobban,hány éves a paci,lehet,hogy erre még nem állt készen.De,ha jól ment,Grat ;D.
2012. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább süllyedj el, ha képes voltál ráülni egy szerencsétlen 2 éves csikóra, és inkább ne menj lovak közelébe az elkövetkezendő időben, amíg meg nem tanulsz egyet s mást...
2012. okt. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Először is már majdnem töltötte a három évet másodszor pedig köszönöm a válaszokat és harmadszor pedig nem dobott le és már télneg max két hónapba telt hogy töltse a három évet.
2012. okt. 10. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!