Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pisilős kérdés? Felejtsem el...

Pisilős kérdés? Felejtsem el a ruhát?

Figyelt kérdés

Van egy 10 hónapos rövidszőrű keverék kutyusunk. Alapvetően kinti kutya, de minden este,séta után beengedjük egy pár órára. Nem rosszalkodik (jó néha ellop egy zoknit), csak lefekszi a plédjére és alszik. Van neki ruhája. Itt most nehogy lehurrogjatok, nem ez a design-es kutya ruha, az egy régi kötött pulcsimból varrattam, mivel szerintem fázik. Bár a házán körbe hőszigetelés van, van alatta szalma meg pléd, de szerintem még így fázik. Na szóval minden este, amikor vége a "bentlétnek", és adnám rá az ajtóban a ruháját bepisil! Kérdés,hogy miért csinálja? A ruhát nem szereti (bár láthatóan nem zavarja,hogy rajta van) vagy esetleg az öltözködést összekapcsolja azzal,hogy mennie kell ki és azért pisil be?

köszi


2011. márc. 9. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szereti a ruhát.
2011. márc. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy a ruhát nem szereti vagy hogy ki kell menni, de talán megpróbálhatnád, hogy olyankor adsz neki jutifalatot, és akkor összekötné valami pozitiv dologgal.

De reméljük hamarosan jön a jó idő és akkor kiderül majd h akkor is bepisil-e ha nem kell ruhát adni rá.

2011. márc. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 IGCM ***** válasza:

Ez a dominancia jele!!Azt jelenti,hogy ő a falkavezér és megjelőli azt a területrészt ahonnan kiküldöt,a házat....

Gondolom az ajtófélfát vagy ahhoz közeli területet pisil le...

Kapuátlépési szabályt kell betartatni.Előbb ti mentek be ailletve ki az ajtón és ő csak engedéllyel mehet be/ki.

Ha tolakszik akkor szó nélkül finoman lökd vissza őt.ÉS ne engedd hogy pisiljen :D

2011. márc. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy fenét domináns!Utálja és kicsit fél is a ruhától,nem szereti egy kutya sem, csak elviseli.
2011. márc. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!