Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Télre milyen lovazós kabátot...

Télre milyen lovazós kabátot ajánlotok, nektek milyen van?

Figyelt kérdés
bocsi hogy nem kifejezetten állatokkal kapcsolatos kérdés
2012. okt. 4. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a sima kabátomban lovaglok. Nem szeretem a nagy, pufi kabátokat, inkább a zakósabb stílusú, testhez jobban illeszkedőket, hogy tudjak mozogni. Persze vannak kifejezetten lovaglásra való kabátok, láttam is egy gyönyörűt 50 000-ért, de nekem ez egy kicsit drága. :P
2012. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem is. sima kabát azért nem jó mert nagyon sok időt töltünk majd kint, nincs fedeles, így tényleg nagyon melegnek kell lennie. És emellett sokat dolgozok is szóval olyan kell amiben könnyen tudok mozogni
2012. okt. 4. 21:03
 3/9 anonim ***** válasza:
A Decathlon lovasosztályán nezz körül, jó lovascuccok vannak.
2012. okt. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is sima télikabátban lovaglok, van h fél napokat-napokat töltök kinn, jól aláöltözök. Én a lovas és a nem lovas kabátok között csak árban látom a különbséget, illetve a lovasra van lovacska hímezve.
2012. okt. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sima téli kabi, jól aláöltözve :)
2012. okt. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Síelő aláöltözet, póló, polár pulcsi, vékony softshell dzseki. (utóbbit pl. aldiban lehet kapni időnként 6-7000 ft körül)

De ha nincs szél, akkor nem kell dzseki se, csak még egy pulcsi, meg persze sapka, sál, kesztyű, és -10-ig jók vagyunk. :)

Nekem inkább a lábam szokott fázni.

2012. okt. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A lábam nekem is mindig lefagy a csizmában. Oda jó vastag, puha zoknit kell venni, legalább kettőt.
2012. okt. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D igazából lehet hogy lovas kabátot veszek mert a téli kabátom irha kabát... abban azért nem ülök lóra, meg nem is tudok. Csak valami kedvező árat kell még találnom :)
2012. okt. 5. 22:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem kabátot szoktam hanem sok meleg pulcsit veszek föl :DDD

Így kényelmesebb mint kabátban :)

2012. okt. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!