Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vadhús kezelése?

Vadhús kezelése?

Figyelt kérdés

Van tapasztalatotok ezüst nitrátos kezelésben?

Mert én most olvasgatom, hogy 20%-od oldat kéne, de nekem a gyógyszertárban valami 1% -orsól beszélnek, vagyis azt készítenek.

Az a helyzet, hogy a lovam lábán, vadhús nő a sebére. Volt egy komolynak nem mondanám, de nem is elhanyagolható sérülése, amit kezelünk hyperol tablettás oldattal és most megindult a vadhús képződés.

Az állatorvos azt mondja kijön újfent és lekezeli ezüst nitrátos oldattal... Ami tök jó, csak úgy nem két fillér.

Légyszi ne ugorjatok nekem, hogy akinek nincsen egy felesleges 10-ese ne tartson lovat....,


Megosztanátok velem, ha van erről valami tapasztálosotok?



2012. okt. 5. 10:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Vagy bejön vagy nem, mivel a peroxid se csinált semmit, nálad valszeg nem fog - ugyanúgy az oxidatív hatását használják ki.
2012. okt. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!