Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért nem akarnak a szüleim...

Bocii123 kérdése:

Miért nem akarnak a szüleim lovat venni? Anyagi helyzetben jól állunk lovagolok mióta az eszemet tudom de a szüleim legalábbis az anyukám azt mondja hogy majd ha felnőtt leszek veszek magamnak hogyan vegyem rá őket hogy megvegyék?

Figyelt kérdés
A szerszámok meg ilyenek már megvannak csak a lovat kéne megvenniük

2012. okt. 7. 19:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hűha!

Kívánom, legyen ez a legnagyobb gondod!

2012. okt. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért nem veszed meg te?
2012. okt. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A ló nagy felelősség egy gyereknek.Gondolj arra hogy nem csak a lovat kell megvenni,hanem ezt élete vévéig gondozni kell,és fizetni a lovardának a tartást.
2012. okt. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
mivel tanuló vagyok
2012. okt. 7. 19:38
 5/14 anonim ***** válasza:
"Anyu, veszel nekem egy pónit?"
2012. okt. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
tudom hogy nagy feelősség de úgy érzem készen állok rá hiszen lovagoltam meg mindent csináltam körülötte és ha lesz munkám átveszem a szüleimtől a ló tartását
2012. okt. 7. 19:41
 7/14 A kérdező kommentje:
*felelősség
2012. okt. 7. 19:43
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez fájni fog, de szerintük még nem vagy érett rá. Legalábbis ez a véleményem.

Nagyon nagy felelősség, és az a helyes, ha szülő nem vesz a gyerekének lovat. Én is sokat dolgoztam velük, 8 évesen már trágyáztam, lovat pucoltam, nyergeltem (amikor felértem...), de ez mind KEVÉS!

Mert ő nem egy cica, hogy a szomszéd megeteti, amikor elhúzol nyaralni. Őhozzá rátermett embert kell találni. Vagy ha bértartod: éjjel hívnak, hogy a lovadat felnyeste egy szög, doki úton van. Mit teszel??? Valószínű a szüleid ugranak ki az ágyból és rohannak...

Nem lehet a vágyainkat rátestálni másra.

Az úgy szép és kerek, ha magad váltod valóra őket!


Nekem is egy nyári melóm fizetsége lett életem lova.

Nem érdemeltem volna meg, ha megveszi nekem valaki gyerekkoromban. Ez egy olyan történet, amiért meg kell dolgozni, amiért NEKED kell feladnod bizonyos komfort-dolgokat, amiért NEKED kell küzdened.


Nem nehéz. Nekem. Mert ÉN akartam.

De ha apámnak kellett volna megvennie azt a bizonyos aranyszőrű kispónit, akkor eléggé sz@r lett volna neki.


ÉRTED???

:)

2012. okt. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én 20 évesen vettem meg életem első póniját, a szüleim csak 2 havi bértartás kifizetését állták a többi az én gondom volt
2012. okt. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem dobd el magad a földre hátra, forogj körbe, és ordítsd, hogy lovat akarsz. Hátha bejön. Legyél türelmes, lehet, hogy sokáig kell csinálni.
2012. okt. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!