Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hova járjak továbbtanulni?

Míra.4 kérdése:

Hova járjak továbbtanulni?

Figyelt kérdés
A Pettkó-Szandtner Tibor Lovas Szakképző Iskola és Kollégium-ba szeretnék szerintetek milyen erős, nehéz..stb? Esetleg tapasztalat? Előrre is Köszönöm.

2012. okt. 13. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég jó, de inkább az EPONA! Mivel már elmúltam 21, ezért csak a kurzusra jelentkezhetek, de én a helyedben oda mennék. Zárt körű az oktatás, így ez több dolgot is magába foglal. Magas az elvárás, szóval magas is a nivó. Sok dolog nem fog tetszeni, azt biztosra mondhatom, de ha kikerülsz onnan, akkor olyan tudással, és tapasztalattal leszel gazdagabb, ami meghatározhatja a lovaskarrieredet, valamint egy erős lovas iskola is lesz a hátad mögött.
2012. okt. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat. Még meggondolom, mert még hetedikes vagyok. Megnéztem az oldalát és nagyon tetszik.
2012. okt. 14. 14:50
 3/7 anonim ***** válasza:
én is oda szeretnék menni :) az eponaba viszint én nem mennék :/// tényleg erős meg minden, de ahogy a lovakat "gondozzák"... grrr
2012. okt. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt honnan veszed vagyis miért gondolod??
2012. okt. 16. 16:27
 5/7 A kérdező kommentje:

Egyébként te hányadikas vagy?? És amúgy Koleszba mennél, mert ha én oda akkor járni akkor nekem ott kéne maradnom. Esetleg ismersz valakit aki tudna többet is mondani: tanárokról..stb.

Előrre is köszönöm a válaszodat..:D

2012. okt. 16. 16:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Személyesem is ismerek párat, akik oda járnak. Írtam, hogy lesz pár dolog, ami nem fog tetszeni. Először is a mének mennek ott bemutatókra, és a mének is csak lovak. Azt tudni illik, hogy ha egy méneshez mész lovagolni, ahol nem csak iskolalovak vannak, hanem fiatal csikók is, tenyészkancák, akkor ott sokféle lehetőséggel kell számolnod, ami nem lesz mindig a kedvedre. Az meg, hogy valakinek nem tetszik a nagykantár, és a capriolet meg a levadet lókínzásnak tartja, az az ő személyes hülyesége és hozzánemértése.
2012. okt. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.!
2012. okt. 30. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!