Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Futószáras gyakorlatok (? )

Futószáras gyakorlatok (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudnátok nekem írni gyakorlatokat amiket kis gyerekek meg tudnak csinálni futószáron? Mint pl a karkörzés stb.



2012. okt. 18. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
HA oktató lennél, akkor ezt tudnád, így nem ajánlom gyerekkel a futószárazást, mert nagy felelősség
2012. okt. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csípőre kezet, hátratenni a kezet, picit oldara fordulni, a hátára feküdni, műanyag pohár vizet tartani, stb. stb.
2012. okt. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első válaszoló köszönöm!


Második, HA nem tudsz a kérdésre válaszolni ne tedd, köszönöm.

Nem vagyok oktató, de nem egy gyereket tanítottam meg futószárazni,néha besegítek. És nem a te felelősséged, de örülök hogy így aggódsz. Most azért, mert nem tudok csak pár gyakorlatot nem teszek kárt senkibe szerintem. Én pl nem csináltam ilyen gyakorlatokat mégis csak megtanultam lovagolni, csak járok versenyekre, hmm érdekes.

2012. okt. 18. 21:08
 4/8 A kérdező kommentje:
*futószárazni helyett lovagolni
2012. okt. 18. 21:08
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Mint oktató nem javaslom, hogy kis gyerekekkel foglalkozz, nincs meg a végzettséged, ha bármi történik, akár önhibádon kívül is, de pert akaszthatnak a nyakadba.


Gyakorlatok: fogja meg a bokáját, guggoljon a hátán, ölelje át a ló nyakát, magas-, oldaltartásba a kezet, karkörzés, fordított karkörzés, feküdjön hanyatt a ló hátán, stb.

2012. okt. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!



Van a közelben oktató, ha valami baj történne, az megtörténhet akkor is ha van papírom róla...

2012. okt. 18. 22:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Viszont abban az esetben nem perelhetnek.
2012. okt. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok, és engem hordtál le, amiért rendesen válaszoltam. Az első hozzászóló mondta, hogy ne csináld, mert nem vagy oktató! Olvass vissza!
2012. okt. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!