Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mikor kezdhetek el vele...

Mikor kezdhetek el vele lépegetni?

Figyelt kérdés

A lovamnak (21éves) ínszalg húzódása volt. Állatorvos tanácsára 2hétig pihent most ez a 3.hét.. de hagytam erősödni.. ma vagy holnap már felülhetek rá? kifejezetten csak lépésben síkon, (komoly 50kg.vagyok)

3-4napja kézen járok vele sétálni mert már nem sántít.. (tudom hogy fájdalmas dolog..nekem elszakadva volt..)



2012. okt. 26. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem felülhetsz már. :)
2012. okt. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem sántít,tiszta a lépése ,akkor elvileg nincs akadálya. Csináld azt ,hogy felülsz rá,és ,hogyha azt érzékeled ,hogy rosszul lép azonnal leszállsz róla.
2012. okt. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én kikérném az állatorvos tanácsát ebben az esetben
2012. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Felültem rá.. tök jó volt minden.. de le is szálltam pár kör után.. mert annyira menne hogy az képtelenség.. :')

Szegényem hozzá volt szokva a napi munkához.. most meg két hétig csak sétálhatott..karámban is csak kikötve lehetett hogy ne feküdjön le.. :S

Majd hétvégén szép lassan.. befogom.. lépésben kicsit kocsikázunk. :)

2012. okt. 26. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!