Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Azt hiszem, ő az igazi *-*...

Azt hiszem, ő az igazi *-* Mindig i ilyen lóra vágytam, nagyon tetszik! Vélemény?

Figyelt kérdés

Jól megy már nekem a lépés, ügetés, a vágta pedig már (szabadon, futószár nélkül) egész jól, de még gyakorolnom kell. 13 éves vagyok. Szerintetek nem korai még nekem egy saját ló? Ő lenne az:

[link]

A videókat is nézzétek meg, tapasztalatokat, észrevételeket, tanácsokat kérnék! Nekem nagyon tetszik 


2012. nov. 8. 15:22
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó kettő: Teljesen egyet értek veletek abban, amit most írtatok. Szerintem is érett a kérdező. Én csak a saját tapasztalataimat írtam le vele. Lehet, hogy rossz gazda vagyok, vagy gyenge ember, de számomra nagyon nehéz volt a vizsgaidőszak, és szerintem jobb eredményeket érhettem volna el az egyetemen, ha nincs ló. Csak annyit mondtam, hogy gondolni kell a jövőre, és szerintem bőven ráér majd ha már saját keresete van. De egyáltalán nem támadtam őt, úgy gondolom. :)
2012. nov. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
50%

Amúgy honnan veszitek hogy azok, akiknek nincs lovuk azok irigyek???

Pont mondta az egyik válaszoló hogy ha nem ismersz valakit, akkor ne vádaskodjál!

Amúgy meg én, meg még páran azért mondtuk azt hogy ilyen idősen nem kell neked ló, mert tök fölösleges!

De ha gazdagok vagytok akkor vehettek, végülis a te lovad lesz.

Azt csinálsz vele amit akarsz.

Csak ne bánd meg utána...

2012. nov. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti: Én sem mindenkire értettem azt, amit írtam.:)

Ez is emberfüggő, persze a ló sok időt elvesz, de van egy lány naponta kint van a lovánál, jár nagyon sok külön foglalkozásra, és kitünő tanuló tud maradni, mondjuk nem tudom hogy csinálja, mikor van egyáltalán ideje...

2012. nov. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Természetesen még nem szeretnék saját lovat, csak megmutattam, hogy kb. milyen lovat képzeltem el.Véleményeket azért kértem, hogy esetleg még mi van, amit nem vettem észre. És az a válaszoló, akinek vizsgaidőszakban nem volt ideje lovazni, ne szégyellje magát! Legyél inkább büszke, hogy még így is meg bírtad tartani, nem pedig rögtön eladtad! Hidd el, megértelek, mivel 2 testvérem is már egyetemista... A te válaszod szinte a leghasznosabb, úgy gondolom, hogy igazad van, jobb lenne majd csak egyetem után nekifogni. A többiek válasza is természetesen sokat jelent nekem, köszönöm még egyszer! :)
2012. nov. 12. 20:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!