Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vágtánál honnan tudom, h...

Vágtánál honnan tudom, h helyesen-e vagy hamisan ugrik be?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
meg kell nézni, hogy a első vagy a külső lábát teszi e először... ha a belsőt akkor jó :)
2012. nov. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a két első lábára értem amit mondok: kicsit állj ki, és nézd meg hogy a belső(a pálya közepe felé lévőt, vagy nemtudom hogyan mndjam) lábát "teszi-e messzebb", vagyis a belső lába nyúlik ki jobban, azt teszi messzebb.

józan paraszti ésszel így tudom elmondani, ha a neten találhatò rajzokból nem értetted meg. De előszö ez tudatosuljon benned, aztán megnézed a patanyomos meg minden féle rajzokat és érteni fogod!

2012. nov. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne mondjátok már, hogy a belső első lába ér le előbb!


A vágta lábsorrendje:

- külső hátsó

- belső hátsó + KÜLSŐ ELSŐ

- belső első

- lebegés


Tehát azt nézd, hogy a külső elsőt teszi előbb aztán a belsőt, utána kis szünet. De csak épp annyi, hogy nem egyforma időközönként mennek a lábai, mint az ügetésnél, hanem mint mikor a kezeddel dobolsz az asztalon. Remélem érted. Ha nem, megpróbálom máshogy magyarázni :)

2012. nov. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Nézd meg ezt a videót, látszik rajta a ló lábsorrendje:

http://www.youtube.com/watch?v=hi3m-5_3nyw

2012. nov. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én szoktam érezni, ugyanis a lovam jobban szereti a bal lábát használni, így ha jobbra megyek vele, akkor kicsit kényelmetlen, bal lábát használja akkor kényelmesebb
2012. nov. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!