Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van aki fizet érte annyit? .

Van aki fizet érte annyit? .

Figyelt kérdés
Láttam egy kobakot Tanita oldalán, 300 ezer fölött van az ára. Most őszintén, van aki fizet egy kobakért ennyit?

2012. nov. 24. 20:00
 1/4 x) ***** válasza:
Meglepődnél ha tudnád hogy hány ember van akinek fontosabb az, hogy márkás legyen a kobak mint az hogy jó minőségű, vagy egyáltalán hogy megmentse az életét... Egyébként ez szinte mindennél így van. Van két felső, mindkettő teljesen egyforma színű, anyagú és szabású. Az egyik 3000 Ft a másik 10000. Hogy miért? Mert a másodikon ott van egy híres divatcég márkajelzése. És még így is többen veszik meg a 10ezreset mint a másikat. Isten mentsen hogy megértsem az ilyen embereket.
2012. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tanitánál van jó pár nagyon drága holmi. És képzeld...viszik. Van aki megveszi. Én is néztem és sose értettem, hogy valaki miért vesz 50 ezres lovaglónadrágot, vagy inget 20ért. Presztízsből, van akinek fontos a márka. Nekem hobbistaként ezek nagyon drágák.
2012. nov. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok pózer paraszt reszket azért ,hogy lássák rajta az emberek az "igényesség" jelét. Nem fog Ő akármilyen "olcsó" sz@rban lovagolni hát hogy gondolod ezt....:D
2012. nov. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilván van, aki megveszi, ahol megfelelő koncentrációban gyűlnek össze a sznobok, ott az ilyenek hamar terjednek. :D Aztán, ha lesz egyvalaki aki vesz egy még drágábbat, egy idő után mindenkinek olyan lesz.
2012. nov. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!