Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 2000 ft-ból kijön egy ló...

2000 ft-ból kijön egy ló eltartása,1 hétre a lovardában?

Figyelt kérdés

Az osztály társam azt mondja, hogy ők hetente 2000 ft-ot fizetnek a lovardának, teljes ellátásért.

Szerintetek igazat mond,én nem hiszem hogy lenne lovuk?


2012. nov. 29. 21:50
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy vigyen ki a lovához :D
2012. dec. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
2000-ből biztos nem, bár ha feles bértartásban tartják, azzal komoly összegeket lehet spórolni. Pár helyen pl. van olyan, hogy ha a bértartó megengedi, hogy oktassanak a lován, akkor fél áron van a bértartás. Így elképzelhető, hogy kijön 20 000-ből.
2012. dec. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Tényleg lehet, hogy felesben tartják, úgy már inkább elképzelhető a 2000 Ft.
2012. dec. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Erre már én is gondoltam ezért meg kérdeztem, nem tartják felesben, és csak ő lovagol rajta 2 hetente.Elváltak a szülei, és azt mondta hogy a lovat ott tartják ahol az apukája lakik, az apukáját 2 hetente látogatja, így csak olyankor látja a lovat.

A szülei se mondták hogy lenne lova, fényképe sincs a lóról.

Sőt, a szülei azt se engedik meg neki hogy lehessen teknőse, úgy hogy nem tudom hogy a lovat hogy engedték volna meg neki.

2012. dec. 1. 17:40
 25/32 A kérdező kommentje:
most meg azt mondta hogy a pajkos lovardában, utána néztem nem létezik
2012. dec. 3. 15:34
 26/32 anonim ***** válasza:
Akkor csak hazudozik. Én nem is beszélnék vele a lovakról. Fel akar vágni azzal amivel nincs.
2012. dec. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Szegényke.Lehet hogy az anyagiak miatt bele sem férne egy lovaglás sem,valószínűleg szarul eshet neki,hogy a barátnője,ugye aki Te lennél,megteheted hogy lovagolgatsz.Gondolom nem akar "lemaradni",így inkább füllent.Talán nem "leleplezni" kellene,hanem meghívni lovagolni.Közben is ki lehet deríteni a füllentés okát,lehet hogy a lelkiismerete megszólalna.
2012. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Én nem védeném azt aki, hazudik. Azért, mert nekem nincs valamim, attól nem leszek több, ha irigységből kamuzok róla, hogy van, sőt kevesebb.
2012. dec. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Ez tuti.Korosabb egyedeknél ciki is.De gyerekeknél talán belefér.Akikről szó van,nagyon úgy tűnik hogy azok.Nem vagyunk egyformák,Te talán(?) komolyabb gondolkodással máshogy látod.Nyilván én is.Azt sem kellene figyelmen kívül hagyni,hogy így szeretne "felzárkózni".A gyerekek másképp gondolkoznak mint a felnőttek.
2012. dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
És ez nem védés hanem más oldalról próbálok segíteni,nem pedig uszítani ahogy itt többen is teszik.
2012. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!