Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van olyan főiskola, vagy...

Van olyan főiskola, vagy OKJ-s képzés vagy bármi, ahol lovas dolgokat lehet tanulni Magyarországon vagy bárhol? A Többi lent!

Figyelt kérdés
Tudom, hogy dedós, és senki nem vesz komolyan, de mostanában eszméletlen sokat álmodozok arról, h felnőtt koromban lesz saját lovardám. De nem vagyok ilyen '4 éves korom óta imádom a lovakat, jajj, de cuki', hanem 14 éves lány vagyok, aki most talált rá a lovakra, barátnőim , illetve a Heartland segítségével. Egy gond van, h szinte semmit se tudok a lovakról, olvasgatok utánuk, meg ilyenek, de van olyan iskola, ahol ezt lehet tanulni? Trainerkedést, lovasoktatást, lovardavezetést, esetleg állatorvoslást...stb. Magyarországon?bár én olyan helyre szeretnék költözni, mint ahol a Heartland játszódik, de Canadába valószínű nem szeretnék kimenni, max. Ausztria, Lengyelország jöhet szóba. 'Indián lovat' is szeretnék, tehát vagy pintót, vagy musztángot, esetleg egy egész lovasüdülőt. Persze pénz is kell hozzá, de valahol el kell kezdeni.elhatároztam, h lovagolok, de sajnos a derekam közbe szólt, így még lovagolni se tudok igazán, de tudom, h állatokkal szertnék foglalkozni. Elég jó tanuló vagyok. Mi lehet még belőlem? Esetleg kutyatréner? elég határozatlan és össze-vissza vagyok, de kérlek segítsetek.Tudom, h elég kevés ennek a realitás, de miért ne? Tehát kérlek, vegyetek komolyan és segítsetek, előre is köszi!(:
2012. dec. 2. 21:49
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Még meggondolom, köszi(:
2012. dec. 4. 15:08
 12/19 anonim ***** válasza:
A lovasterapeutáknak is kell lovagolniuk, méghozzá elég komoly szinten kell vizsgázni ugrásból és díjlovaglásból is!
2012. dec. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ott a ménesgazda felsőfokú szakképzés, 2 éves, esetleg lovastúra vezető, lótenyésztő, lóápoló és gondozó, lovasedző, sportoktató/lovasoktató.

Ha jól rémlik, akkor Kaposváron van egy jobb lovas suli még... De meg nem mondom, ott pontosan mit csinálnak.

2013. febr. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Esetleg külföldön?
2013. febr. 15. 14:06
 15/19 anonim ***** válasza:
2013. febr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
2014. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ha nem lovagolhatsz, még lehetsz nagyon jó lovas tenyésztő! :)

De sajnos ha nem vagytok gazdagok azt ajánlom, hogy először kezdj egy másik munkával.

Én is gimis vagyok, én egyetemre fogok menni, utána elvégzek egy lovas okj-t. Ez azért jó mert 2 dologgal is foglalkozhatok, és amit én választottam szakmát amellett még a lovas oktatás is menne :)

2014. nov. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
azóta fordult a kocka, és már tudok lovagolni és már a célomat is tudom, hogy mi leszek... de azért köszi a válaszokat...:) nem lovas terapeuta szeretnél véletlenül te is lenni?
2014. nov. 13. 04:38
 19/19 anonim ***** válasza:

17. válaszoló:

Nem, én lovaglás oktató :)

De környezetmérnöki egyetemre megyek.

2014. nov. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!