Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez most komy?! Nézzétek meg,...

Ez most komy?! Nézzétek meg, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


szerintem ez maximálisan a lovas hibája, de szegény ló! Hogy mennyire türelmes! Csoda, hogy még van ledve ugrabugrálni ekkora huppanásokkal! De hogy marad fent?!

Ti mit gondoltok?


2012. dec. 8. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:

"szerintem ez maximálisan a lovas hibája"


Hol van itt lovas? Ez nem egy szalmazsák rákötözve a lóra?


Azért úgy őszintén akármennyire is szánalmas de 3:30-nál besírtam

2012. dec. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát igen:D de a lovat sajnálom:( De ennek hogy a fenébe lett meg a rajtengedélye??
2012. dec. 8. 20:31
 3/9 anonim ***** válasza:
te jó isten!!!! MIEEEZ?!!!!??? megvakultam. komolyan, ez borzasztó!! szerencsétlen lónak a háta nagyon ki lehet :S és ez az ember mit keres egy díjugartó versenyen? SŐT mit keres egyáltalán ló háton?!?!?! és miért nem állítják le? nem szabály ellenes így ugrani? ez nem is lehet ugrásnak nevezni! hol vannak ilyenkor a bírák? és az állatvédők? undorító amit csinál ez az ember , a ló helyében úgy leb*sztam volna h k*rva isten h kitörik a nyaka és ott hal meg helyben. ennek az embernek nem szabadna ló közelébe mennie!!!!!!!
2012. dec. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Istenem hogy kerül ez a szánalom lóhátra? Tönkreteszi! Szerencsétlennek hogy fájhat... istenem... nem is tudok erre mit mondani...
2012. dec. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
állítólag ez egy profi lovas, aki ezzel kifigurázta a bénákat. egy másik fórumon írták.
2012. dec. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azon elmélkedem, hogy a fenébe maradt fent egyáltalán. Még ha csak a profi lovas poénkodik is, akkor se teszem ki ennek a lovamat...
2012. dec. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Erről a videóról már korábban is volt kérdés. Akkor is írták, hogy egy profi lovas poénkodik, hogy csak egy jó ló kell és bárkit végig visz a pályán. Én meg azt írtam, hogy egy jó lovas nem akar fájdalmat okozni a lónak, még poénkodással sem. Egy sima hobbilovas aki nem tud rendesen lovagolni, de igyekszik jól bánni a lovával, szerintem többre becsülendő.
2012. dec. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez borzasztó!!

Nagyon fájhat a lónak!:(

2012. dec. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ezen olyan jót nevettem, hogy azt nem hiszitek el. Ez a lovas valóban egy jó lovas. De ha megnézitek akkor egyszer sem esett bele a hátába. Valahol mindig tompította és a végén megfogta magát térddel. Ha nem tudna ugratni és csak egy kretén lenne akkor régen leállították volna a versenyt , és a másik, hogy régen leesett volna. Pláne amikor a ló fölött volt vagy fél méterrel. Ezt a lovat szerintem direkt erre a versenyre választotta.
2012. dec. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!