Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovam furcsa hangokat ad...

A lovam furcsa hangokat ad ki. Miért csinálhatja?

Figyelt kérdés
Néha, a száját furcsán tartja, és olyan hangot ad ki vele, mintha fing-hangot utánozna.(nem viccelek) Aggódom érte, hogy miért lehet. Kicsit furcsán is viselkedik. Tudjátok esetleg, hogy miért?

2012. dec. 17. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Prüszköl vagy lehet csak szórakoztatja magát. Ha úgy tetszik akkor nézd meg a száját, hogy nincs e valami seb rajta.
2012. dec. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy érez valami furcsa szagot? Mikor csinálja? Milyen nemű a lovad?
2012. dec. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Herélt, 7 éves.


Aggódom érte, mert azon a tanyán ahol eddig tartottuk leégett, és el kellett hoznunk. Most a telkünkön van, de egyedül, Tudom, hogy nem szabad egyedül tartani lovat,de nem tudjuk megoldani máshogyan. Én attól tartok hogy depressziós, és azért csinálja. :(

2012. dec. 17. 20:14
 4/8 A kérdező kommentje:
úgy vettem észre, hogy nincs konkrét oka, hogy mikor csinálja. Csak úgy rájön. csinálja 3x 4x és utána abbahagyja.
2012. dec. 17. 20:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan mintha köhögne? Lehet hogy tüdős a lovad, mutasd meg állatorvosnak! Már találkoztam több tüdős lóval is és gyakran elég hosszan és durván köhögnek.
2012. dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez az! Tuti a depresszió jele. azonnal vidd suttogóhoz ,mert a végén öngyilkos hajlam is kialakulhat benne! Hókuszpókusz kell neki! De lehet összekeverted a seggét a szájával(nem viccelek).
2012. dec. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem magát szórakoztatja. . Bár még sose hallottam ilyenről. El se tudom képzelni mire utalhat. Vagy lehet, hogy érez valami szagot és arra csinálja. Esetleg telefonon felívhatsz egy állatorvost megkérdezni. De kihívni ilyen miatt nem érdemes, mert fölöslegesen fizetnél. vVagy ha van kutyád vagy valamilyen állatod és éppen állatorvoshoz viszed oltásra vagy valamire, akkor kérdezd meg, hogy mennyire foglalkozik lovakkal. És kérdezd meg ezt.
2012. dec. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha herélt, lehet, hogy az összevarrás helyénél beszorult egy kis levegő és az hallat "fing"hangot. ezzel már nekem is volt tapasztalatom.
2012. dec. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!