Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti melyiket választanátok?

Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Azt a lovardát, ami a város mellett van, de csak biciklivel tudnék menni, mert nincs autó, viszont ismernek. Vagy egy közeli városba, ahova busszal tudnék eljutni.
2012. dec. 27. 19:29
1 2
 1/13 anonim válasza:
1.:))
2012. dec. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Quorra válasza:
Na vajon... Tényleg ennyire nem tudsz dönteni? Rémes, hogy milyen emberek vannak.-.-
2012. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Amelyik jobb!!
2012. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudok dönteni. Választ kértem, és nem véleményt.
2012. dec. 27. 19:44
 5/13 anonim ***** válasza:
Oktatás színvonala milyen egyikben, illetve a másikban? Én is jártam egy közeli lovardába, de aztán az oktatóm elköltözött, és ha belepusztultam olyan gyorsan tekertem, akkor is minimum 1,5-2 óra volt biciklivel az út, de mégis inkább oda jártam, mert tudtam, hogy tényleg oktat.
2012. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Közeliben voltam egyszer de akkor nem a lovak miatt, hanem az egyik rokonnal néztünk el arra, látogatóba mentünk csak. Tulajdonképpen ez egy tanyán van, magánterület. Mondjuk oda jobb lenne járni, mert ismernek, de télen, nehéz lenne eljutni.
2012. dec. 27. 19:51
 7/13 A kérdező kommentje:
Az oktatás is jó.
2012. dec. 27. 19:53
 8/13 anonim ***** válasza:
Járhatsz a közelibe, ha ott sehova sem jutsz, mert rosszak a lovak, nem foglalkoznak veled rendesen stb. Vagy a távolabbiba, ahol rendes oktatás lenne normális lovakon. Persze nem azt mondom, hogy így van. Lehet, hogy épp fordítva. De biztos, hogy nem mennék azért az egyikbe, mert az közelebb van. Az is nézd meg, hogy milyen a többi lovas. Voltam olyan helyen, ahol kinéztek onnan mert a lovam nem volt ott bértartásban, csak edzésre mentem ottani lovakkal. Nem is foglalkoztak aztán velem, csak alámraktak egy lovat és kiment az edző a fedelesből. Csak egy telet voltam ott, azt is csak a fedeles miatt.
2012. dec. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha egyiket sem ismered járj a közelibe. Egyszerűbb bicajjal ki-és visszatekerni, mint várni a buszt meg lesni az órát hogy mikor kell menned.
2012. dec. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem látogass el mindkét helyre néhány alkalommal, és abba járj, amelyik jobban tetszik. Én spec inkább utazok 1 órát, hogy jó lovakon, jó oktatóval, normális áron fejlpdhessek, mint sétálok 15 percet, hogy türhető lovakon, egész jó oktatókkal, horribilis áron lovagoljak.
2012. dec. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!