Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti kit választanátok a helyemb...

Ti kit választanátok a helyemben? Legjobb barát, vagy saját ló?

Figyelt kérdés

Ismerősöm lehetőséget kapott külföldön dolgozni egy évre. úgy számoltuk, hogy ennyi idő alatt annyit tudna keresni, hogy esetleg egy lovat is tudna venni nekem. A baj az, hogy egy hétig nem bírom nélküle, nemhogy egy évig... Viszont a saját ló olyan vonzó gondolat... :D Megőrülök már... :) Ti "elengednétek" egy évre, cserébe egy paciért?

16/L


2013. jan. 4. 04:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is külföldön vagyok , és a legjobb barátom aki nélkül szintén nem tudtam megmaradni 1 napig sem , nagyon hiányzik , de dolgozni muszáj, építeni a jövőt szintén muszáj ..... Én is bármit megadnék neki, amit kér, hiszem nem keveset keresek , de nem fogad el "semmit", mondjuk Én sem tudnék.. főleg egy ilyen drága dolgot... Én is szeretnék lovat, és újra lovagolni , Apukám meg is vette volna, no de 23 évesen, had Én teremtsem rá elő a pénzt... ! Kicsit fura ez az "elengednétek egy évre , cserébe egy paciért" vagyis inkább hülyén jött le a dolog nekem ... De a Barát menjen dolgozni, te is menj dolgozni és végy magadnak lovat , ő pedig ne szórja hanem fogja a pénzt... nem nehéz 1 évnyi kinti keresetet sem elszórni otthon!
2013. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Viszont arra is gondoltatok, hogy egy lónál a ló vételára a LEGKISEBB költekezés?

Takarmány, bértartás, állatorvos, felszerelés, stb...


Valamint egy ló nem csak abból áll, hogy kirakjuk futkosni a legelőre, néha leviszünk neki egy szelet almát, és amikor kedvünk van, lovagolunk. Remélem elég képzett vagy, hogy el tudd látni, és nevelni/tanítani/korrigálni.

2013. jan. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!