Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy használjam fel a lovas...

Hogy használjam fel a lovas cuccaimat?

Figyelt kérdés

Van körülbelül 120 lovas poszterem (most éppen nem tudom, hogy hol :D ), mappáim, kb. 10 lap matricám, képeim, lovas tetkóim (de matricának is jól néznek ki :), és kb. minden, ami 2006 óta pony klubbos volt.


Viszont, a falam most volt újrafestve, és rettentően tetszik az egész szobám így, ahogy van, a fallal és a bútorral harmonizáló képpel, stb. Úgyhogy a fallal, és a bútorokkal nem akarok sok mindent tenni. Van 4 doboznyi lovas cuccom, és kezdeni szeretnék velük valami jót. (: Ötletek? (A táskáim, ilyesmi dolgaim közül amelyik normális állapotban van, sajnos azokra sem nagyon illenek, de valami különleges ötletet bármiről olvasnék.) Nagyon sok cuccom van, nem csak ezek, amiket felsoroltam! :)


Előre is köszi! (:



2013. jan. 14. 20:13
 1/8 okoska31 ***** válasza:
84%
vaterán próbáld meg eladni - ha jól értem, már nem kell, csak nem akarod kidobni.
2013. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Deee. (: Valami kreatívat szeretnék velük csinálni. És kiskorú vagyok. (:
2013. jan. 14. 20:29
 3/8 anonim válasza:
80%
Szerintem az szép, ha veszel pár képkeret és kivágsz a poszterekből meg ilyesmi...Érted mire gondolok ugye? :D Az talán kicsit ízlésesebb mint csak simán felragasztani :)Remélem tudtam segíteni :D vagy akár díszíts vele dobozokat és azokat lovas barátnőknek odaajándékozhatod..:)
2013. jan. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Én egy időben a könyveimet, füzeteimet csomagoltam ilyenbe, más nem nagyon jut eszembe.
2013. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Ha a szüleid megengedik,add el őket,és a befolyó pénzt utaljátok át pl.a Noé Állatotthonnak.Nekik van lómenhelyük is.Voltam náluk,nagyon jó helye van az állatoknak,jól bánnak velük.Jó helyre menne a pénz,jót tennél vele.

Eladásra kínálhatod őket pl.itt:

[link]


Noé Állatotthon oldala:

[link]


Remélem,ez elég különleges :)

2013. jan. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Emyke031 ***** válasza:
60%

[Plafonra, lovardás szekrényekre,...]

Kreatívkodni jók lehetnek pl.:

*szélcsengőhöz,

*szék hátlapjára,

*asztalra(üveglap alá),

*szép-formás üvegekre (szépen felrakva,esetleg üvegfestékkel, gyöngyökkel,v körömlakkal kidíszítve)- vázának,

*vállfára

*lámpabúrára

*szalvétatartónak

*lapozós naptárat is készíthetsz belőle, ...

2013. jan. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

-Tapétázd ki velük a lovardai öltözőszekrényedet.

-Vegyél kartont, vágd ki a kedvenc képeidet, és készíts kollázst. Eredetibb és mutatósabb, mint ha csak úgy kiteszed a falra a posztereket, plusz kevesebb helyet is foglal.

-Tarts szanálást, és amelyekre nincs szükséged, azokat ajándékozd oda nálad fiatalabb, lórajongó kislányoknak, vagy ahogy már írták, add el.

-Csomagold bele az iskolai könyveidet, füzeteidet.

-A matricákat ragaszd emlékkönyvekbe vagy levelekre, ha a barátaidnak írsz.

-Iskolai rendezvényen ajánld fel tombolanyereménynek azt, ami nem kell.

-Kreatív hobby boltban lehet kapni mindenféle nyersanyagot, pl. faliórát, kis fiókos szekrényt, ceruzatartót, ilyesmiket natúr fából, kimondottan arra a célra, hogy képekkel kidekoráld.

2013. jan. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tapétázd ki poszterrel a plafont. :)
2013. jan. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!