Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a képről?

Mi a véleményetek erről a képről?

Figyelt kérdés
[link] Én meg a pacim vagyunk rajta.
2013. febr. 3. 10:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hááát figyelj. Kötőféket minek hagysz a lovon? Milyen az a zabla? O.o Rossz nézni... :/ Nyeregben ülsz vagy az mi? Érdemes lenne valami kobakot viselni, mert nem az a májerkedés ha kobak nélkül lófrálunk. Csodálom, hogy szüleid engedik. AMúgy aranyos kis ló:)
2013. febr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
B+ mi a ******ért kínzod a lovat azzal a zablával, amikor egy sima csikózablával mindkettőtöknek kellemesebb lehetne :C-.-"
2013. febr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos a paci és te is. :)
2013. febr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi az amin ülsz? Egyébkénrt a ló nagyon aranyos, összeilletek.
2013. febr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

A zabla katasztrofális..

A kötőfék sem kell a kantár alá..

A "nyereg alátét" és a "nyereg" is elég parasztos és elégg rattyul néz ki.. inkább vedd le és menj szőrén..

Orrszíjat is szokás szorosabbra húzni.

A kantárt letörölni sem nagy munka, hogy ne legyen rajta annyi szutyok..

Kezed ökölbe..és ne pucsíts a lovon..

Jégen álltok?! o.O

Barátom olyat borult, hogy felszakadt a ló hátsó lábán a bőr..nem jó buli..

De ha fb-on nem dícsérte senki itt sem fogja..

2013. febr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Épp az ilyenek miatt szólják le, a "hobbiból otthon lovaglókat". Vedd le azt a kötőféket és cseréld le azt a zablát, nem hinném hogy olyan szinten vagy, hogy ne árts vele a lónak. Ez a tipikus "pózolok a lovammal" kép, ha már a képről kértél véleményt. Ezt nem sértésből írtam, ahogy többen is írták fogadd meg a tanácsokat.
2013. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyára nagyon kedves lovacskád van - tedd meg neki azt a szívességet, hogy nem gyötröd agyon azzal a rettenet zablával! Megérdemelne egy tisztességes kantárt, csikózablával.

Nem tudom, miért teszel a lovadra agyonmosott törölközőt, de nagyon gáz, ne égesd vele magad. A törölköző alatt patrac van? Mert azt látom, hogy van kengyel, de nyereg nem.... Lehet patraccal lovagolni, ha neked kényelmes és a paci is kedveli, de könyörgöm, ne takargasd le mindenféle ronggyal, mert amellett, hogy ronda, iszonyú balesetveszélyes is.

És vegyél fel egy kobakot!!!

2013. febr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Milyen zabla az?

Minek van rajta kotofek?

h tartja a fejet?

hogy all a labad?

kobak?

milyen alatet az?

nyereg?

treningnadragban lovagolni?

2013. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Katasztrófális. Ennél igénytelenebbül nem is nézhetnétek ki. Mi az a kapu kulcs a szájában? Ráadásul téped is. Kötőfékre kantározni enyhén szólva "cigányos" (felénk így hívják). Az a rémes anyag, valami undorító. Meg aztán te is felöltözhetnél, ha már lovagolsz.


Nem baj, ha csóró az ember, mert nekem sincs 100 ezres felszerelésem, DE van egy normális nyergem, normális alátéttel, igaz használtan vettem, de jó. Kantárt újonnan vettem 6600 Ftért, nem egy csúcsminőség, de a célnak megfelel, főleg, ha rendszeresen ápolja az ember. Aztán zablát használtan kapsz már 2000ért is.

Egy lovagló naci használtan 2-3000Ft, aztán egy kobakot érdemes újonnan beszerezni egy 10esért.

Ennyit szánj már rá a hobbidra, a biztonságodra, a lovad és a te kényelmedre.

2013. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen állat.. :(

Neked kéne olyan zablát a szádba toszni aztán jól megrángatni. Már bocsi, de ez undorító. Meg az egész kinézet. Az nyereg vagy patrac vagy mi az? Te meg felvehetnél valami kobakot. Ne CSóri lónak hagynám nőni a farkát is nem véletlen van neki. AMúgy a lóval nincs semmi baj, ha normális körülmények között lenne.

2013. febr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!