Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a képről?

Mi a véleményetek erről a képről?

Figyelt kérdés
[link] Én meg a pacim vagyunk rajta.
2013. febr. 3. 10:49
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
a hátán függöny van! és ez a ló igy szokott hozzá hogy kötőfék van a kantár alatt!!!!
2013. febr. 3. 17:19
 12/21 anonim ***** válasza:
Hehe, még jobb... függöny... De figyelj, ha már tényleg így szokás, akkor legalább szőrén mennél, vagy csak a kép erejéig levennéd azt a szaros kötőféket a szerencsétlenről. A zabla tényleg olyan, mintha egy rohadás nagy kulcs lenne a szájában. De amúgy, minek tetted föl? Mit vársz, mit mondjunk erről a képről? A képbeállítást elemezzük, vagy a lovadat, vagy téged, netalántán a felszerelést? Viszont, pozitívum, hogy hó jól látom, jégsarok van a lovon, mondjuk minden helyen így szokás, de azért mégsem fogok úgy elmenni, hogy ne mondanék egy jó dolgot...
2013. febr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy alatta hagyod a kötőféket az nem hozzászokás, hanem igényesség kérdése, ahogy az a függöny is (hogy honnan jöhetett ez az ötlet ...XD). A sarki cigányok igényesebben szerelik fel a lovukat, pedig ott is látni furcsaságokat.

Az a zabla felér egy állatkínzással, muszáj neki azt a baxott feszítőt beletenni vagy csak azt sikerült bugázni valahonnan?

Csóri lónak eléggé rozzant a farka, remélem nyáron hosszabb lesz már, hogy legyen mivel a böglyöket hajtani.

Lehet, hogy neked jó a mackónadrág, de legalább a lovadat "öltöztesd" fel a megfelelő cuccokkal. Egy csikózabla használtan nem drága, sőt kantárostól találhatsz már 6-8 ezerét. Legalább ennyit megtehetnél a lovadért.

2013. febr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
70%

Nem kell bántani szegényt. Az látszik, hogy nincs egy darab hozzáértő lovasember a környéken sem - akkor kitől tanulna?

Kislány, nagyon aranyos a lovad, süt róla a kedvesség meg a jó szándék, gondolom, te is szereted őt. Ha így van, vedd le róla lovagláskor a kötőféket, mert kényelmetlen neki a túl sok szíj a pofáján, kapjon egy puhább zablát, nincs annak a lónak szüksége ilyen durvaságra. Soha ne rakj függönyt vagy hasonló hülyeséget a lóra, mert amellett, hogy egyáltalán nem szép és nem is praktikus, még komolyan balesetveszélyes is.

2013. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szörnyű!! Szedd le róla a függönyt és a patracot is. Menj szőrén vele ha nem tudsz neki venni egy rendes izzasztót (8 ezer forint) és egy angol nyerget (60 ezer forint). Cseréld le a zablát egy egyszerű csikózablára ami igy néz ki [link] . A te zabládtól fáj a szája MIATTAD MERT FÁJDALMAT OKOZOL NEKI. Biztos szereted a lovad, nagyon aranyosnak tűnik szerintem ennyit megteszel te is érte. A farkát ne vágd le többször nyárig, mert nem tudja majd mivel elhesegetni a legyeket. [link] a lovadnak minimum ilyen felszerelése legyen, vagy menj vele szőrén. Remélem segitettem.
2013. febr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A patraccal semmi baj, lehet vele nyugodtan lovagolni, csak függöny nélkül.
2013. febr. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Igen-igen kicsit rosszul fogalmaztam meg. Mondjuk a patrachoz kell már egy jó egyensúly érzék, különben jó nagy baleset lehet a vége.
2013. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én stübben kantárt szárral zablával együtt 2000Ft-ért vettem (igen kettő ezer ) csak kicsit jobban utána kell járni.. ha leveszi a függönyt és marad a patrac normális kantárral nem is rossz.. amúgy én is melegítőben lovaglok kobak nélkül..
2013. febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 lóbarát ***** válasza:
Használt nyerget már kapsz 35.000-ért is. Egy rendes kantár, zablával 10.000 körül mozog, nem hiszem, hogy erre nincs pénzed.
2013. febr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Függöny... ecsém dik! xD


Nem vagyok versenylovas, még lovat sem tartok, de ha a lovardában egy ilyen "felszerelést" adnának a kezembe, hogy "Lehet szerszámozni!" vagy megtették volna azt a szívességet, hogy ezzel szerszámozzák fel a lovat és úgy várnak, ott fordulnék ki helyből. Nem azért, de a díszpatkányaimnak igényesebb hozzávalóik voltak a ketrecben. Ja, meg nekem is van egy lovaglónadrágom, kobakkal.


Függöny...

2013. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!