Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miert valtozott igy meg?

Miert valtozott igy meg?

Figyelt kérdés
A lovam egy teljesen kiegyensulyozott fiatal kanca volt.Viszont mostanaban elkezdett csipkedni, rugdosni.A bnmet multkor oldalon talalta.Szerencsere nem lett baja.A fajtarsaival is mashogy torodik.Miert valtozott igy meg?

2013. febr. 11. 20:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ez a szépítés hogy lebuktatott. Ráadásul megint olyan valószínűtlen dologgal jöttél. Én még nem láttam olyan lovat, melyik egyik napról a másikra kezesbárányból, rúgós-harapós lett volna. Ahhoz valami nagyon sokkolónak kell történnie.

KAMUKIRÁLYLÁNY! Ha sok ilyened lesz ki fognak tenni innen a modik, aztán nézhetsz.

2013. febr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szegény lánynak valószínűleg komoly szocializációs problémái lehetnek... :S Én csak sajnálom. :)
2013. febr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ki az a Dorilisz?Ezt most komolyan kerdem.Nem ismerem.Penteken elutaztam es azota valtozott meg.Ennyi.
2013. febr. 12. 20:15
 14/19 anonim ***** válasza:
Egyébként DoLIRiszt írtam, de rosszul, köszi, hogy kijavítottad! :))
2013. febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
bukó van kiscsaj...
2013. febr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

:)

Üde színfoltja vagy a napjaimnak, ugye tudod?

Legalább már sejtem ki az aki minden válaszomat lepontozza. :)

2013. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Wintersunset, akad még ezen a csajszin kívül is lepontozó, hidd el. Engem is folyton lepontoznak, meg ahogy nézem, mindenkit itt, aki látott már közelről lovat. :-)
2013. febr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha a ló megváltozik, annak mindig van előjele, legfeljebb azt ráhagyták, nem vették észre, stb. Hogy egyik napról a másikra megvadulna... Az ne lehetetlen, de akkor olyasmi történt vele, amibe belegondolni sem akarok, és ami tényleg nagyon traumatizálta.

Egyébként ha pl. rendszeresen nyergelés előtt bolondul meg, és lovaglás alatt balhézik, lehet, hogy töri a nyereg, stb - igazából ha támadólag lép fel, agresszív, akkor gyakran az áll a háttérben, hogy fáj valamije.


Ha meg kamu a kérdés, akkor az nagyon szomorú.

2013. febr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem kamu.Wintersunsetnek mondom hogy nem az o valaszarol Elozonek koszonomirtam le hanem 9.erol.O igy irta.Elozonek koszonom megnezetjuk a dokival.
2013. febr. 13. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!