Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem rég volt az első esésem...

Nem rég volt az első esésem lóról és egyszerűen nem merek visszaülni rá. Amikor leestem rögtön visszaültem de most egyszerűen nem megy. Eleve egy nagyon ilyedős ló ha valaki benyit a lovardába ( bent lovaglunk) rögtön megilyed?

Figyelt kérdés
mit gondoltok ?

2013. febr. 18. 13:39
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
sajnálom hogy abbahagytad a lovaglást én soha nem tudnám abbahagyni (:
2013. febr. 20. 20:00
 22/22 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt most nemrég, csak én terepen estem le a lovamról. Nem gondoltam volna, hogy az eset a lóban is nyomot hagy lelkileg. Nem arról van szó, hogy lebecsülöm őket, mert tisztában vagyok vele, hogy érző lények, csak azt hittem, hogy csak engem zaklatott fel annyira. Rögtön az esésem után én is visszaültem. Utána viszont nagyon nehéz volt. De az edzőm támogat, és segít ebben is, ahogy sok minden másban. Mivel a lovam a mindenem, ahogy a lovaglás is, nem hagynám abba sohasem egy ilyen miatt. Az edzőm szerint:"Még a legmélyebb traumából is vissza lehet térni." Én azt tanácsolom, hogy legyen hited. Higgy a lovas tudásodban, a lóban, és önmagadban. Próbálj csak apró dolgokkal kezdeni. Apró célokat kitűzni. Nem csak lóháton, hanem lovakat illetően is, mert kell idő, mire visszanyered az önbizalmad, és a ló felé irányuló bizalmad. Csak próbálj közeledni feléjük. Simogasd őket, barátkozz velük. Az idő segíteni fog.
2013. szept. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!