Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hányszor estetek eddig lórol?

Hányszor estetek eddig lórol?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy hány éve lovagolsz, kb. hányszor estél eddug lórol, és mi volt a legnagyobb sérülésed?

ÉN 2 éve lovagolok, kb.8-szor estem eddig lórol (és póniról), és a legdurvább sérülésem eddig az volt, hogy terepen leestek, és eltörtem az orromat.

Előre is köszi! :)



2013. febr. 18. 18:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
8-10 éve lovazok, 3× estem, semmim se tört eddig még, meg semmi igazán durva bajom nem lett pár folton kívül (igaz, egyszer ha nincs kobakom, szerintem a fejem szétloccsant volna egy kövön...).
2013. febr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
fúú.. Már nem számolom. De kb 15-ször. 8 éve lovagolok. Viszont saját lovamról igaz nem estem, de vele együtt 5-ször estem. Ugyanis kicsit dilis volt és volt,h kanyarnál rá is gyorsított. Nem kellet nagyon csúsznia as talajnak, h eltakarjunk. De nem lett egyikőnknek se baja. Legkomojabb az volt mikor megzúzódott az ujjam. Mondjuk az utóbbi 2 évben nem estem szerencsére.
2013. febr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
5x ebből 1 ájulásos agyrázkódás és egy törés
2013. febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
6 éve lovagolok, de ebből 2 év kihagyás, két év pedig olyan lovakon, akik még életükben nem ijedtek meg, zabot sem kaptak, stb. Kétszer estem, semmi bajom sem lett. (:
2013. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Egyszer estem, de még csak egy éve nyomom a "bizniszt" :D de az istenes segges volt, láttam mikor szaltóztam az égben, annyira váratlanul ért.
2013. febr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 éve lovagolok, most vasárnap estem először, nem lett semmi bajom, a ló valahogy furcsán ugrotta meg az akadályt, én meg előrebuktam... :) az edzőm pont nem látta, mert egy másik lovasnak mondott utasításokat, rendesen elképedt, amikor engem a földön talált, a ló pedig éppen kedvesen rám nézett, megvárta amíg újra felülök, utána meg folytattuk az órát! :)
2013. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
8-9 eve lovagolok.Mar tobb lovat is lovagoltam be koztuk az enyemet is de megegyszer se estem.Hisztiztek mar allattam de ledobni egyik se tudott.
2013. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
5 éve lovagolok,2x estem :) a legdurvább az volt mikor fullvágtából estem.. kanyarba nem bírtam követni. :D akkor a bal oldalam egy hétig fájt. ennél nagyobb szerencsére nem volt :Ö
2013. febr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én is vágtában estem amikor eltört az orrom, mert a ló megvadult. De amúgy nem mindig jó a kobak, mert nekem pl. az amikor földet értem előrecsúszott, és eltörte az orromar. A ló meg szépen hazavágtázott nélkülem. Lehet, hogy az is közbejátszott, hogy fagyott talajon voltunk. Meg mondjuk a lónak 165 cm a marmagassága, én pedig 158 cm magas, és 47 kg vagyok.
2013. febr. 18. 21:20
 10/20 anonim ***** válasza:
A kobak nem csúszhat előre annyira, hogy eltörje az orrod, valószínűleg rossz a méret, vagy nem állítottad kellően szorosra.
2013. febr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!