Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Estetek már le lóról? És...

Estetek már le lóról? És hogyan? Hányszor?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 15:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyszer estem le, de azóta nem ültem lovon. :(

Beleakadt a kengyelbe a lábam, leestem róla a sárba, a mocsárba aztán ott álltam mellette és még meg is rúgott a hasam és a petefészkem körül. Azóta nem vagyok benne biztos, hogy lehet gyerekem amióta megrúgott az a ló, de nem is merek elmenni orvoshoz nehogy kiderüljön, hogy nem lehet gyerekem. :(

2010. jún. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
úú az nagyon sz*r lehet.. :S
2010. jún. 28. 15:39
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem egy szoptatós kanca kivitt a tökföldre, mert be akart menni a csikójához én meg nem arra irányítottam pálcával és ez nem tetszett neki-még tanultam lovagolni, az volt életem első vágtája, de nem estem le, a tökföldön magától megállt és hazamentünk, nagy élmény volt, de pozitív! Megtanultam vágtázni és nagyon tetszett.

Egy másik ló, hatalmas, sötét pej, előtte álltam amikor elindult és ahogy szembeálltam vele és hátraléptem, rálépett a másik lábamra az első lábával. Veszettül nagy lába van, de kemény lovaglócsizma volt rajtam, így semmi bajom nem lett, és azonnal észrevette és visszalépett-egy végtelenül kedves ló!

Tudom nem esések, de azért írtam le, hogy lehetnek pozitív élmények is a lovas sérülések, akciók, amiktől gyakran úgy megijednek hogy többet nem ülnek lóra sokan.

2010. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nekem is lépett már ló a lábamra amikor aláesteem xD
2010. jún. 28. 17:24
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Huh, én már nem is számolom, sokszor előfordult már :D

egyszer olyan volt, h ugrattam egy olyan lóval, aki nem igazán szeretett ugrani, és kábé egy méteres akadály előtt megtorpant, és meg mentem tovább, át az akadályon :S

nah, erre az edzőm ilyet tolt, h: nagyon szép, de legközelebb a lovat is vidd magaddal :D:D

meg volt egy olyan, h egy haflingin ültem, és mikor kiértünk a mezőre, ledobott, visszaültem rá, és mikor elértünk a lovardába, ahova mentünk, és bementem a pályára, ugyanazt előadta, bakolt, ugrált össze-vissza, én leestem, csúsztam vagy 3 métert, agyrázkódásom lett, és majdnem betört a fejem, ugyanis 1 centire volt a fejemtől egy rohadt nagy félszikla :S

nah, azóta nem ültem azon a hafin :Đ

de am tényleg volt soksok :D

2010. jún. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Engem eddig egyszer dobott le szándékosan ló, kicsit furán vágtázott (folyamat bakkolt) :) Meg volt olyan hogy a ló egy lukkal előbb fordult vágtában, mint kellett volna és én tovább mentem egyenesen. 8 évesen leugrottam egy vágtató sordiról. Meg szőrén elvitt egy ismi lova és nem tudtam magam tartani és lecsúsztam. Eddig mindig szerencsésen estem, soha semmim nem törött el. (kopp kopp kopp)
2010. jún. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszönööm a válaszookat:)
2010. jún. 29. 08:58
 8/24 anonim ***** válasza:

Paris Hilton így esett le a lóról

http://www.youtube.com/watch?v=fHTxFKgdly0

2010. jún. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Paris Hiltonon jót röhögtem xD.

Amúgy én is estem már lóról.Elvitt terepen és úgy volt az út, hogy tudtunk előre is menni meg oldalra mindkét irányba. Azt hittem, hogy egyenesen fog menni, de elfordult hirtelen én meg nem fordultam vele és elvesztettem az egyensúlyom:D és puff. Meg amikor tanultam szőrén ügetni akkor is lecsúsztam. Hétvégén is majdnem volt esés, mert a lovam olyan hogy kerülgeti a tócsákat meg a sárfoltokat mikor vágtázunk.Hát most elég sok eső esett jó nagy sár van nálunk és magas fűben vágtáztunk és én nem láttam a tócsákat de ő észrevette és ahogy kerülgeti őket mindig arra dől amerről kerüli xD. Na nehéz elmagyarázni.

2010. jún. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ezt a tócsás dolgot én azért nem hagynám rá a lóra, mert lehet a következő ilyennél felken egy fára. Múltkor az enyém is átugrott egyet a sok eső után, én meg begurultam és az össze pocsolyába kötelező volt bemenni, mindegy milyen jármódban. Nem szabad hagyni, hogy "féljen" a pocsolyáktól.


sorry az offért, de ez kikívánkozott

2010. jún. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!