Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti hányszor estetek lóról?

Ti hányszor estetek lóról?

Figyelt kérdés

és amikor megvolt az első esés akkor mennyi ideje lovagoltatok? volt sérülés? és hány évesek voltatok akkor?

hogyan estetek le?

köszönöm a válaszokat, történeteknek is örülök ;)


2012. jan. 11. 20:24
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
60%

Még sosem estem. Fél éve lovagolok.

13/L

2012. jan. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
66%
13 éve lovagolok, kb. 40-szer estem, esetleg kicsit többször.
2012. jan. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
66%

igen

1,5-2 éve

picike csak

12

ügettünk, váltott vágtába és hirtelen megállt mindenki én meg repültem előre

2012. jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
76%

Minimum 50x, sose lett semmi bajom, kis karcolások kivételével.

Illetve, egyszer amikor lóval együtt elestünk, ráestem egy kőre háttal, akkor kicsit nehezen bírtam mozogni egy hétig. (de persze lóháton mentem haza)

Amíg nem volt saját lovam, sose estem, viszont ahogy meglett, az első alkalommal lebakolt, ő már nem az a befásult túraló volt. :D

2012. jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
15 óta nem számolom, de igazi esés csak 1 volt, akadálynál bestoppolt, de én mondjuk átugrottam:) A több inkább "utazgatás közben megugrott" tipusú.
2012. jan. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
4 éve lovagolok és 12 esésem volt eddig az összesre tisztán emlékszem az egyiknél azt mondták, hogyha nem lett volna rajtam gerincvédő simán eltört volna a gerincem. De igazából sosem ijedtem meg úgy, hogy abba hagytam volna a lovaglást. Első esésemnél 6 éves voltam csak egy hónapig jártam lovagolni (nem az esés miatt hagytam abba) a póni megijedt valamitől és én ráestem a vállamra, meg a fejemre. Amúgy pont előtte hisztiztem, hogy nem akarom felvenni a kobakot xD
2012. jan. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
2 éve lovagolok és 4x vagy 5x estem! :)
2012. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
2 éve lovagolok. 1szer estem. ( az első lovarda, inkább "gyerek" megörző volt de aranyos:) ) tele volt a ló nemvolt lemozgatva bevágtázott, hirtelen megállt hátamra estem, hát 1 hétig járni is alig birtam. tél volt és fagyos földre estem(bár fedelesbe voltunk)13 éves voltam. de párszor lecsúsztam a lórol de az esésének nem számít xd :)
2012. jan. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:

3 éve lovagolok, 4-szer estem. Első nem számottevő, másodjára viszont nem ültem aznap lovon, mert valaki más ült a lovon, mert a térdem miatt nem bírtam aznap lovagolni. Visszasétánál én ültem a lovon, lazultunk már, lógtunk össze vissza, leszállás előtt 3 lépéssel előttünk levő ló megijedt, aztán alólam is kiugrott a ló. Akkor nagyon megütöttem magam, még ma is meg van a nyoma a lábamon. Meg már vitt is el ló, meg legelőn fetrengtem rajta, mikor a lovász megijesztette, akkor már a saját lovam, és leestem róla. Az után sem aludtam a bal oldalamon másfél hétig. De egyik sem volt vészesebb, csak helyben volt rossz.

Jah, és egyszer majdnem ő esett rám, mkor majdnem elütött minket egy kamion.

2012. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
vagy 20-szor biztos... 9-10 éves voltam fél éve lovagoltam... a 3. vagy 4. esésemnél elrepedt a vállam... most 2és fél éve lovaglok de még mindíg esegetek, néha-néha..
2012. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!