Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen színű tartozékok...

Milyen színű tartozékok illenek a lovaimhoz? A többi lent!

Figyelt kérdés
Most fogok kapni két lovat és nem tudom milyen szetteket vegyek hozzájuk.Ezért kérném a segítséget.Az első egy fekete fríz kanca. A második egy izabella fakó magyar sportló kanca.

2013. febr. 26. 09:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
OOOO...ezt elfelejtettem a szettbe tartozik:nyeregalátét,fülvédő,kötőfék,ínyvédő,bokavédő stb..
2013. febr. 26. 09:25
 2/11 anonim ***** válasza:

ínyvédő? Javasolnék neked inkább egy én pici pónim plüsslovat... (íny/fogvédő, bár inkább fog, amit a bokxolók raknak a szájukba. A lovaknak nem az ínyét, hanem az inait kell védeni. Ínvédőnek hívják.)

nem értem minek itt dicsekedni h milyen kegyetlen drága lovat kap az ember.

Nem az a lényeg h milyen színű felszerelés van rajta, hanem hogy hogy bánsz vele. Nem kell mindennek ugyan olyan színűnek lennie, lényeg h milyen a minősége. vegyél olyan színűt, ami neked tetszik. feketén a fehér nagyon szép, de hamar koszolódik. egy halványzöld pl jól mutatna. Az izabellán meg kicsit sötétebb, de élénk színek, türkiz, bordó, piros...

2013. febr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Emyke031 ***** válasza:

A fekete paccokon nagyon szép szokott lenni a babakék szerintem. Kb. mintha tőle "világítana" a ló. :)

Az izabella fakónál szerintem fekete, v. fehér, esetleg piros. :)

2013. febr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,és igen már később rájöttem ínvédő csak elrontottam
2013. febr. 26. 11:29
 5/11 A kérdező kommentje:
És lesz rájuk időm,mert naponta fogom őket lovagolni
2013. febr. 26. 11:37
 6/11 anonim ***** válasza:
[link] frízre ilyet
2013. febr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! XD
2013. febr. 26. 15:08
 8/11 Pivekla ***** válasza:

A lónak édes mindegy hogy mi van rajta.

Az áll neki jól amit te szépnek látsz rajta.

2013. febr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok, hogy ilyen szép lovaid lesznek (most)! Mit lehet tudni a származásukról? ;)
2013. febr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a lilára,pirosra és igen a baba kékre gondoltam , de a Frízzel sokat kell foglalkozni : ha infót akarsz még privi
2013. febr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!