Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Köhögés Mit tegyek? többi lent.

Köhögés Mit tegyek? többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A lovam a télen néha-néha egyszer-kétszer el köhintette magát.Most bejött a jó idő és 2 napja szegénykém munka közben nagyon köhög,álltó helyében vagy lépésben pedig néha.Szerintem biztos hogy nem kehes mert volt már kehes pacival dolgom és az nem ilyen volt.Megfázásban reménykedek de mindig lelkiismeretesen lesétáltatom ezért nem értem:( Lehetséges hogy félre nyelt? A lovardában még pár ló köhög.Vírus lenne? Dokit hívjak?

Kérlek segítsetek!Házi praktikák,gyógymódok,kúrák bármi jöhet!Kétségbe vagyok esve:((


2013. márc. 2. 13:56
1 2
 11/13 Emyke031 ***** válasza:
Méreg. :) A különböző mérgező növényekben van pl. Sajnos néha előfordulhat a szénákban bármi... (-nálunk mikor ilyen történt, a lovaknak belül a szája is hólyagos volt).
2013. márc. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia, na mi lett a pacikkal? Mi bajuk volt?
2013. jún. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 xabina30 válasza:
Érdeklödni szeretnék hogy az acc-böl melyiket lehet neki adni a 200 vagy a 600-t?
2019. okt. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!