Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerettek feszítőzablával...

Szerettek feszítőzablával lovagolni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 12. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem szeretet kérdése. Vannak olyan lovak, akiket muszáj. Persze a rettentően elfajult helyzeteket csikózablával kell megoldani. Én nem azért lovaglok, hogy uralkodjak egy nálam erősebb állaton ilyen eszközökkel, jobbszeretem, ha együtt dolgozhatok a lóval.
2013. márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Valletta ***** válasza:
83%

Ez így van, nem szeretet kérdése, viszont nincs olyan ló, amit "muszáj" ezzel lovagolni. Egyedül akkor "muszáj", ha a lóval például S osztályban indulnak, vagy ha olyan szintre jutott a kiképzésben, amikor már csikózablával nem lehet elég kifinomult és pontos jeleket adni a lónak.


Inkább az lenne jó kérdés, hogy ki tud nagykantárral megfelelően bánni, és nem az, hogy ki szeret.

2013. márc. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
én utálom a feszítőzablát, ismertem egy lovat akit csak azzal lovagoltak, mert állítólag kezelhetetlen volt, a lovardánkba került, én elkezdtem vele foglalkozni, mintha a sajátom lenne és kb fél év alatt szinte eljutottunk oda, hogy már csikózablával lovagolható
2013. márc. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!