Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lendület Lovasiskoláról mi a...

Lendület Lovasiskoláról mi a vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
150 cm magas és 45 kg vagyok, de 19 éves póni szóba jöhet?
2013. márc. 14. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
gagyi
2013. márc. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ömm a leírás meg a kérdés hogy függ össze?

19 éves ló? Az már szinte semmire se jó. Hobbira ellötyögni még oké. Ráadásul póni? Semmire. Nem ismerem a lovardát, de azt tudom, hogy bazi drága.

2013. márc. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ezen a lovon szeretnél lovagolni,vagy beadni abba a lovasiskolába?

Egyébként ahhoz képest,hogy a lecsövesedett Tatterban vannak,normálisak.Igyekeznek azon,hogy az ottani körülményekből kihozzák a legjobbat a lovak számára.

Már nem olyan,mint a régi Tatter bérlovarda,ami a lovak számára a vágóhíd előtti utolsó állomás volt.

2013. márc. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A Tattersall egy nagyon jó lovarda, lovasiskola, szerintem.Persze nagyon drága, de minőségi.

De nem értem a kérdést. Mi szeretnél a pónival?

Egy 19éves lovat ilyen helyen nem tartanék. Inkább nyugdíjas évek a legelőn. A Tattiban nincs legelő. Én már sportlovardában nem "nyúznám" a lovat:)

2013. márc. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A Tatter minden,csak nem jó a lovak számára.Férjem dolgozott ott pár évig,mesélt durva dolgokat.

A Lendület Lovasiskola viszont az egyetlen olyan a Tatteron belül,ahol a lovakra odafigyelnek és vigyáznak.

2013. márc. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van, nekem is volt 'szerencsém' bepillantani a hétköznapjaikba, de azt egy kivülálló is felfoghatja, hogy egyetlenegy karámjuk van.....
2013. márc. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A karám hiányán kívül is van ott gond.Nem véletlen,hogy olyan kevés ló van most a Tatterban.
2013. márc. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat hiányzik egy vessző. Én vagyok 19 éves de a súlyom és a magasságom alapján szóba jöhet-e hogy pónin lovagoljak?
2013. márc. 17. 22:32
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld inkább a nagy lovakat.

Miért szeretnél pónin lovagolni?Ilyen alkattal még hivatásos zsoké is lehetnél.Vagy amatőr lovas a galoppon,és még fizetned sem kéne a lovaglásért.

2013. márc. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk aki galoppon lovagol, az nem egy nagy lovas élmény. A lovakat csak beülik, sok tudás nem kell onnantól, a lovas jelenléte sem döntő, kb. 95%-ban a ló képessége dönt. Az meg megy, mert ha nem megy, szétverik, aztán 4 éves korára ha még él, és van feje meg lába, akkor mehet, amerre lát. Még a díjugrató sport is jobb...

Persze ha valakit a galopp vonz, lehet csinálni, de én nem biztos, hogy ajánlanám csak azért, mert ingyen is nyomhatja ilyen súllyal.

2013. márc. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!