Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nagyobb sérülés után féltetek...

Bimbike11 kérdése:

Nagyobb sérülés után féltetek lóra ülni?

Figyelt kérdés
Az az én problémám, hogy 5 hete lassan nem ültem lovon, mert rosszul estem és ínyszalag húzódás lett a jobb könyökömben, gipszben volt egy hetet, de már jobban vagy annyira hogy újra lóra szeretnék ülni, mert nem akarom feladni (2012 májusában kezdtem lovagolni, eddig nem volt nagyobb esésem). Szóval az lenne a kérdés, hogy ti hogyan éltétek meg egy ilyesmi szitu után a lóra ülést? mert attól félek, hogy vissza fognak pörögni az események, és esetleg nem tudok odakoncentrálni... Holnap délután megyek egyébként nagyon várom, mert hiányzik! :)

2013. márc. 18. 18:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem eddig az volt a legsúlyosabb esésem, amikor külön repültünk át az akadályon, és utána 3 napig nem bírtam lábra állni annyira fájt a derekam. Ez után nem volt semmi bajom a visszaüléssel. Viszont, egyszer engedtem be a lovamat a karámba, és ő úgy gondolta, hogy neki most bakolnia kell, és bakolás után szépen kirúgott hátra, és pont hasba talált. Ez után kicsit féltem az elengedéstől, kellett kb 3 hónap, amire újra minden félelem nélkül el tudom engedni a legelőn :) jó lovaglást ;)
2014. máj. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!