Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Természetes lókiképzés Pest...

Természetes lókiképzés Pest megyében vagy Nógrád megye nyugati részén (Balassagyarmat)?

Figyelt kérdés
Keresek jó, minden tudást átadó természetes lókiképzés oktatókat Pest megyében vagy nyugat Nógrádban. Főleg személyes tapasztalattal rendelkezők válaszát várom, de persze írjon más is! :)

2013. márc. 19. 22:18
 1/2 anonim válasza:
Természetes lókiképzők: [link]
2013. márc. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Horváth Timinél tanulok, Szigetmonostoron, eléggé kezdő vagyok én is, de gyorsan tanulok, okos dolgokat mond, két alkalom után már az otthoni lovakkal is el tudtam kezdeni gyakorolni, tehát nekem nagyon bejött. www.roselovarda.hu Az odajutás kicsit macerás, a komptól 2-2,5 km-re van, így vagy autóval mész, vagy ha buszozol, akkor ott sétálnod, vagy biciklizned kell, vagy meg kell szervezned, hogy mással együtt menj, és akkor felvesz. (2,5 km azért nem nagy táv sétálva sem) Van világításuk, és fedett körkarámuk is, valamint a sziget miatt homokos a talaj, így mindig lehet lovagolni-lovazni, és a sziget is csodaszép, rengeteg lóval, én imádom. :)
2013. márc. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!