Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti mit csinálnátok ennyi cuccal?

Ti mit csinálnátok ennyi cuccal?

Figyelt kérdés
Vettem a kedvenc lovamnak a lovardában egy csomó cuccot. Konkrétan még kantárja meg zablája se volt és nyerge se szval mindent megvettem neki. De most elviszi a lovat oktatóm mert elköltöznek. De annyi és olyan cuccaim vannak h nem lenne szívem eladni, viszont nem tudom mit kezdjek velük. Mert van: Kantár, zabla, egy rakás nyeregalátét, két pár ínvédőszett, nyeregemelő, egy doboz pucolós cucc és ápolós szerek, martingál, szügyelő, lótakaró, kötőfék, futószár, vezetőszár, kapicán, kikötőszár, nyereg, kamásli, parellis cuccai is vannak, ostor, fülvédő. Asszem ennyi. És az a baj, hogy ezek nem egyszerű fullos cuccok h jó lesz akármelyik lóra. Ezek COB-osak. És a körülöttem lévő lovardákban nincsenek kis lovak csak ebben az egyben voltak. Viszont a közel jövőben nem is igazán lesz lovam, tehát most hagyjam a szekrénybe porosodni őket? Vagy mit csináljak?

2013. márc. 28. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
vatera
2013. márc. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk az érdekes edző lehet, akinek nem volt felszerelése a saját lovaira, és simán elnézte, hogy kínjukba a tanítványai vesznek...

Én megtartanám ezeket, mert ha egyszer lesz saját lovam, akkor jól jön, vagy ha esetleg egyszer biztossá válik, hogy nem lesz.

2013. márc. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
...hogy nem lesz, akkor eladnám, mert az a pénz jól jönne.*
2013. márc. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Add el facebookon!

Nekem is cobos lovam van, meg egy csomó embernek :D

Csoportok: Hungarian Horse Team

Lovas adás-vétel & csere-bere

LOvasok adás-vétel-csere

hirdesd meg és szerintem hamar elmennek ezek a cuccok.

Pl a nyeregemelőd érdekelne engem :) esetleg írj privátot

2013. márc. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valóban érdekes edző lehet, de próbáld meg neki eladni, hátha érdekli, az ő lovára biztos jó... Ha meg nem, sok lóra kell cob-os cucc, például arab lovakra szinte mindre az kell. Filigrán 160cm körüli marmagasságú lóból elég sok van, próbáld meg eladni lovasok.hu-n ott szoktak ilyeneket hirdetni használtan, a nyerget nyeregvilag.hu-n is megpróbálhatod eladni, próbálkozhatsz facebookkal, sok eladó lovas cuccos oldal van, vagy vatera, végső esetben ebay. Körbekérdezhetsz az ismerőseidtől is, hátha kell valakinek ilyen méretű cucc, vagy ha nem is neki, ő ismerőseinek. Megtartani nem sok értelme van, a textilek egy idő után kifakulnk, nem lesznek rugalmasak, megmolyosodhatnak, bőrrel csak a baj van, hogy ápolni meg tárolni kell, és lehet, hogy fullos lovad lesz, akkor meg mehet az egész a kukába, de az is lehet, hogy olyan lovad lesz, akinek már van felszerelése, és adják vele, sőt, az is megtörténhet, hogy sose lesz saját lovad, és 10-20 évig tárolhatsz a szekrényben egy csomó lovas dolgot, amit nem használsz. Ha majd eljön az ideje, megveszed a sajátodnak is, de egyáltalán nem biztos, hogy ezek addigra használhatóak lesznek, és jók lesznek rá. Szerintem add el mindenképp. :)
2013. márc. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hmm értem rendben! Átgondolom! :)
2013. márc. 28. 12:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha megfelelően tárolod, semmi bajuk nem lesz. Mondjuk nem olyan helyen kell tartani, ahol penészedhet. Én is azokat a lovascuccaimat, amelyeket nem használok már, mert az új lovamra nem jók (nincs sok), itthon tartom a házban.
2013. márc. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Juuuuuuj engem érdekelnek a cuccok!! Nekem cobos a lovam és kíváncsi vagyok kb mindenre. Ha el szeretnéd adni ezeket, akkor küldesz képeket?
2013. márc. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze tudod ugy tarolni h tartosabbak maradjanak, de sok macera, ha peldaul kicsi helyen laksz es egy szekreny livas cuccal can tele. A nyerget raadasul nyeregtarton kell tartani, az is zavaro hs mindig belerugsz lefejeled. (ha megis megtartod mindenkepp takard le es idonkent apold ke) vagy peldaul koltozesnel se a legkenyelmesebb magaddal vinni es ott meeg bajuk is lehet, pedig ennyi felszereles az nem kis tetel.
2013. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!