Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy gyűjtsek? (a kérdés túl...

Hogy gyűjtsek? (a kérdés túl rövid és a magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

Minden álmom egy paci... és anyukám engedi is.

csak azt is hozzá tette hogy akkor én veszem meg. ő kifizeti a tartást és a felszerelést csak a lovat nem

fordítva kéne de az van

valami tippek hogy hogy gyűjtsek?



#ló #póni #gyűjtés #feszerelés
2013. ápr. 13. 18:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy?
2013. ápr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
12
2013. ápr. 13. 19:17
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

mióta lovagolsz? Az oktatód elég jónak tart ahhoz hogy saját lovad legyen?

Nem megbántani akarlak, de 12 évesen nehezen fogsz megkeresni százezreket.

2013. ápr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%

Akartam mondani diákmunka,de így sehogyse kereshetsz pénzt,mert egy ló ára 200-300 ezertől kezdődik,bár sajnállak,nekem szerencsém,hogy megveszik.Várj még vele egy kicsit.

15/ L

2013. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Tippeket kérek hogy hogy gyűjtsek!

És igen külön megkérdeztem az oktatómat és azt mondta hogy szerinte készen állok

2013. ápr. 13. 19:44
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg kutyasétáltatást vállalhatsz...de semmire nem mész vele.. :( Alig kérhetsz pénzt..meg nagyon kevesen vannak akik így engedik, hogy vidd más kutyusát sétálni ( vagyis környező településeket nézek..nálunk ez nagyon ritka..)


Én 17 évesen vettem meg a csikómat. Rengeteget gyűjtöttem..Karácsonyra, névnapra, szülinapra pénzt kaptam..azt félre tettem..majd ösztöndíjat is gyűjtöttem..majd így vettük meg. 6 év alatt... :)


6 év azért kellett, hogy gyűjtsek a lóra ( pl..160ezret gyűjtöttem..mert mindenképp csikót akartam.) Meg plussz pénzt meg bálákat venni stb... :) nem úgy volt, hogy ide hozom és majd utólag minden lesz..

2013. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mégha készen is állsz,értsd meg,egy 12 éves nem tud csak úgy összegyújteni 100 ezreket,max. Csak évek alatt,feltéve,ha van annyi megunt dolgod és eltudnád adni,de azt kötve hiszem.
2013. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Mivel tudnál jelentős pénz gyűjteni?

Fizikai munka ugye amellett hogy illegális, egy 12 évest max füvet nyírni engednek, de azért se igazán adnak pénz manapság.

Kutyasétáltatás hazánkban nem működik, ha lenne is fölös pénze valakinek arra hogy sétáltassa a kutyáját, akkor azt már egy szakképzett emberre bízza.

Max szórólapozás postaládákba de ezek nagyon keveset hoznak.

Minden szülinapra, névnapra, karácsonyra pénz kéne kérned. Attól függően hogy ilyenkor mennyi pénzt kapsz, az már lehet valami alap. Régi könyveket, játékokat amik jó állapotban vannak eladhatsz, ezekért nagyon jó esetben kapsz pár 10 ezret. Pár év alatt ha tényleg minden kapott pénzt elteszel és nem kérsz semmit, talán néhány éven belül összejöhet a pénz. Nem ismerjük a családodat, a lehetőségeidet. Nem tudunk így hasznos válaszokat adni. Egy 12 évestől nem is értem hogy lehet elvárni hogy gyűjtsön össze 100 ezreket.

2013. ápr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: pont azért mondják, hogy ő vegye meg.. mert 12 évesen nem tud összeszedi 200-300E-t..

Srry.

2013. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Igaz, kis naiv erre nem is gondoltam.:D
2013. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!