Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baja eshet? (kerdes rovid,...

Baja eshet? (kerdes rovid, magyarazat hosszu)

Figyelt kérdés

Tehat arrol van szo, hogy van egy munkatarsnom, szoval egy nagyon jo baratnom. Ot egesz eleteben egy csomo csalodas erte, rengeteg ,fokeppen szerelmi banatok, szoval ez hosszu tortnet, de tenyleg egy csomo rossz erte ot... A szuletesnapjara kapott tolem egy gyonyoru nemetjuhaszt, akit a menhelyrol hoztunk, gyonyoru masfel eves feregtelenitett es beoltott kutyuska, tenyleg imadnivalo... 3 honapja van a baratnomnel es a nehany perce felhivott es ezeket mondta: "Te vagy a vilagon a legjobb baratno, koszonom ezt a csodalatos lenyt... Bob a szerelmem (Bobnak hivjak a kutyust) ,imadom Bobimat... Ratalaltam az eletem ertlemere, ertem, hogy miert ert engem mar ennyi rossz: azert, hogy most nagyon boldog legyek... Szerelmes vagyok bele, egy kutyaba, es most bolondnak tarthatsz, de nem hazudok... Szeretkezni akarok vele, mert szeretem ot es o is szeret engem... Te a baratom vagy es mindig is kitartottal velem, kerlek most is legyel mellettem, most, hogy egy kuty lesz a tartsam..."

Szerintem teljesen megbolondult, szerencse, hogy meg nem kezdett el drogozni... De orulok, hogy boldog... Valami baja eshet ha szeretkezik a kutyaval??? Ha igen akkor szolok neki, meg ha vege is lesz a baratsagunknak...


2011. dec. 26. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
hát itt nagy bajok lesznek, lehet hogy sok csalódás érte de akkor inkább legyen leszbi ,minthogy egy kutyával csinálja úristen,hát elég sok betegséget elkaphat ha tényleg szeretkezik egy kutyával..
2011. dec. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Akiteki ***** válasza:
Szeretkezni két ember szokott. A barátnődnek pszichiáter kellene, nem kutya.
2011. dec. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Eleve törvényellenes az állatokkal létesített nemi kapcsolat.

Egészséges embernek pedig eszébe sem jut az ilyesmi. Valahogyan ebből a helyzetből ki kellene a barátnődet mozdítani. Ez nem normális dolog. Nagyon sok ember szereti a kutyáját. Együtt alszanak, van, aki szinte a gyerekének tekinti, de a közösülés gondolata ezekben sem merülne fel.

2011. dec. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Akiteki ***** válasza:
Törvénybe nem ütközik, de hogy agybeteg az illető az biztos.
2011. dec. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Arra készüljön fel, hogy 9 hónap múlva ewok-jai fognak születni. És az ebadót sajnos fizetnie kell a pasija után.

Ha nem fizeti be, akkor ivartalanítani kell, akkor viszont az ewok projektnek lőttek:(

2011. dec. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat koszonom szepen, ma reggel is hivott es azt mondta, hogy teljesen megbolondult es hogy ha tudok egy jo pszihologust akkor adjam le a szamat, mar volt a pszihonal es sokkal jobban van a kutyajat imadja, de azt mondja, hogy soha tobbe nem vesz ilyen hulyeseget a fejebe...
2011. dec. 27. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!