Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a nyeregről?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett, csak azok a kopások az ülőfelületen szúrják a szememet... De szerintetek megérné megvenni?

[link]



2013. ápr. 19. 18:53
 1/5 A kérdező kommentje:

Vagy erről?

[link]

2013. ápr. 19. 18:57
 2/5 anonim ***** válasza:
ha lehet egy javaslatom, ne amerikából rendelj nyerget, mert bazi drága a postaköltség és a vámon is szopi lehet, ráadásul bazi sokára ér ide. ha már úniós ország vagyunk, használd ki. angilában és németországban is nagyon jó kis nyergek vannak ilyen áron. a close contact nyerget meg csak akkor ajánlom, ha már használtál olyat és tetszett, mert sokan nem szeretik, ugyanis igen kemények.
2013. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
meg hát ugye a német nyergek között vannak igen jók, meg a németek amúgy is vigyáznak nagyon a cuccokra. az ebay.de oldalt javaslom, ugró nyeregre úgy keress rá, hogy "spring sattel".
2013. ápr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Igen, utána jutott eszembe, hogy egy !!karácsony előtt!! rendelt nyaklánc sem jött meg, szinték amerikából... Majd nézelődök máshol is, köszi :)

2013. ápr. 19. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Stübben Scandica díjlovas nyerget vettem használtan, kicsit kopottas, de soha semmi baja nem volt, nem is lesz, masszív, jó. Ezen kívül a Wintec nyergek is nagyon jók, ebben a két márkában érdemes nézelődni, szerintem nem baj, ha használt, legalább ki van ülve (azért ne legyen ferdén kiülve pl., mert az kuka).
2013. ápr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!