Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért engedi be néhány ember...

Miért engedi be néhány ember a kutyáját a lakásba?

Figyelt kérdés
?
2009. máj. 30. 10:58
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
79%

MERT IMÁDOM!!

:)

:):)

2009. máj. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
85%
Én is , IMÁDOM ŐKET ! És nekik is szükségük van az otthon melegére! Nem csak nekünk embereknek.
2009. máj. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
De úgy is lehet imádni hogy az udvaron van a kutyák jobban érzik magukat kint a szabadban
2009. máj. 30. 11:01
 4/49 anonim ***** válasza:
64%
Ez nem igaz, a kutyak csaladtagok! A legjobban a gazdijuk mellett erzik magukat! Ha kint tartod, soha nem alakul ki az a fantasztikus kotodes koztetek! (ugy a kutya reszerol, mint a te reszedrol!) A kint tartott kutya valahogy mindig idegen marad a gazdajanak...
2009. máj. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
69%
Na végre valaki... Most azt fogják mondani, hogy a kutya csakis bent érzi jól magát. Nekem 3 kutyám van, és csak kint akarnak lenni. Ha véletlenül bejönnek akkor is csak azért, hogy együtt menjünk ki vagy ilyesmi! És nem falusi parasz, képzetlen analfabéta kutyák! Én is ugyanúgy imádom őket, a legjobb barátaim, részei a mindennapi történéseknek (a házban úgysem történeik soha semmi, hozzánk nem jár senki, nem ünnepelünk együtt és mindenki akkor eszik amikor akar. erről ennyit). Nehogymár attól függjön, hogy kinek milyen a kapcsolata a kutyájával, hogy bent lakik-e vagy kint...
2009. máj. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
55%
Kedves 11.10, képzeld (előző vagyok) fantasztikus kapcsolat van akutyáim és köztem! Ha véletlenül valami miatt megijednek, rögtön hozzám jönnek, van hogy éjszaka csak úgy felébredek, és kiderül, hogy akutyának valami kell, vagy valami baja van! Pedig kint laknak. Amikor jövök a vonatról, mindig más időben, már tudják! És azt is tudják, hogy ki a főnök, ellentétben sok elkényeztetett benti kutyával. És rettentően ragszkodnak hozzám, amikor elmentem három napra, az egyik kis sem jött addig a kutyaházból, csak enni. Nem lett depressziós meg semmi,de nem jött ki... Viszont tudják, hogy attól nem lesz semmi bajuk, ha ők öt méterrel arébb a kertben rohangálnak, én meg bent ülök... Szóval nem fognak elveszni, fel tudják magukat egyedül is taláni addig!
2009. máj. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
55%
Még mindig én vagyok!... És még azt is tudom, hogy a kutyám 10 cm-s szőre alatt hol van a szemölcs, és minden új helyzetben szinte érzem, hogy hogyan fognak reagálni, a legtöbb helyen ahova megyünk kiemelkednek a szófogadásukkal és a problémamentességükkel (nem miattunk áll a bál sosem), sőt mégcsak a házat sem őrizhetik, mert kennelben vannak- nehogymár leüsse őket valaki... Mivel erősen védenék a házat... Engem rengetegszer megvédtek sötétben, kutyaiskolába nem járunk, ennek ellenére, nyertek már pár versenyt... És a kapcsolat egyáltalán nem a kint avgay benti létem múlik, hanem a gazdán, ha a gazda olyan akkor a kutya bent is el lesz hanyagolva, mérföldekre lesz lelkileg a gazdától! Ja persze azt elfelejtettem mondani, hogy nem bent szoktam szórakozni hanem félnapokat kint vagyok velük (télen is)... Ja így már más... Akkor inkábbb bent, mi? A kényelmesebb... :D
2009. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 gorillala válasza:
78%

Miért ne engedné be?

A kutya majd eldönti menny időt akar benn lenni.

Ha akar kimegy.

Legyen ott ahol jól érzi magát

DE!

Semmiképpen Ne hagyja el a telket(lakást) egyedül.

A kutya cselekedeteiért a tulajdonosának kell felelni.

2009. máj. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
82%
Ez kérdés? Már miért ne engedném be, ha be akar jönni? A többi családtagom is bejöhet.
2009. máj. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
72%
11.21-es vagyok... Az én kutyáim is bejönnek néha. DE csakis az én önző lustaságom miatt, és csak amíg nem veszem a fáradságot hogy kimenjek... ÉS persze nem ő fogja eldönteni, hogy mit akar csinálni! Még mit nem! Aztán a fejemre nő? Ötpercenként bekérdezkedik... Ezért vannak a benti kutyák jobbasn eleresztve, aztán meg jönnek ide a gazdik segítséget kérni, hogy miéárt harap, meg morog a kutya...
2009. máj. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!