Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ruházza fel néhány...

Miért ruházza fel néhány ember emberi tulajdonságokkal a kutyáit?

Figyelt kérdés
Pl. hadd élvezze a szexet, vagy hadd érezze át egyszer az anyagás örömét stb.
2009. aug. 15. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert hibásan értelmezi a viselkedését ez pedig abból fakad, hogy nem ismeri behatóan a kutyákat. Nem tud elvonatkoztatni az emberektől, hogyan is tudna, amikor nem tudja milyen kutyának lenni! Meg kicsit érzés belegondolni, hogy az ember legjobb barátját, aki érez, csak az ösztönök irányítják. De azért nem kell elkeseredni, nem teljesen így van.
2009. aug. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*kicsit ROSSZ érzés
2009. aug. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

miért ne élvezhetné a szexet egy kutya? Az anyaság "örömeit" igenis átérzik, érezenek szeretet és bánatot, tdják mikor vagy rosszkedvű.

Tegnap olvastam egy kedves mondást: a kutyád jobban szeret téged, mint te saját magadat !

Ezek nem emberi tulajdonságok, hanem érző lény tulajdonságok és szerencse hogy nem csak nekünk embereknek adatott ez meg.

2009. aug. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Van aki szó szerint felruházza. :)
2009. aug. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Azért nem élvezi a szexet, mert tudod fáj neki... A szukának... Sajnos tudom mivel van tenyészszukám... És csak azért csinálja, mert az ösztönei azt diktálják, hogy szaporodjon. Nem kétséges, hogy szeretni tud, de az kutya módon nem ember módon, hiszen nem ember. Persze ettől nem lesz kevesebb az ő szeretet, sőt!
2009. aug. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Ja és persze a kölyköket is szeretik valamilyen módon, de nekik az a lényeg, hogy felneveljék őket és sokasodjon a fajuk. Hiszen már pár hetes korban elkergetik őket, és aztán tapasztalataim szerint ha együtt maradnak, akkor sem szeretik egymást jobban, mint olyan kutyák akik között nincs rokonság. Hiába rossz érzés, a kutya nem ember, ettől függetlenül jobban szeretem mint a legtöbb embert...
2009. aug. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

A macskáknak fáj a szex mert a kan macseknak tüske szerű a pénisze. Nem a kutyáknak......(discovery vagy akár net...

Mondom ez nem felruházás, mikor a kutyám szemébe nézek, vagy mikor odajön és megnyal mikor full kivagyok. Vagy sirnak mikor nagyapámat kórházba viszik. Vagy mikor a lány kutyám depis mielött megön a menzesze ( tdom hogy ez a tüzelés) tdod neked túl sok kutya van ott egyszerre és nem egyenként figyelsz oda rájuk....mert akkor nem irnál ilyet. Azt sem véletlenül mondják hogy a kutya az ember legjobb barátja...

2009. aug. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
jó én nem zat mndtam hogy emberként viselkednek, de van bennük nagyon sok tulajdonság ami hasnlit az emberekére..... előző vagyok. Azért tisztában vagyok vele hogy állatról beszélek és nem emberről.
2009. aug. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudod két szukám van, nem tenyésztek csak akitől vettem, szerintem igéretesek, így szerződésben benne van hogy visszanyúlhat hozzájuk. Viszont kinológusnak tanulok, ha tudod mi az, szóval van fogalmam a dologról... Amúgy jó tenyésztőnek is csak 3-4 kutyája van... Szóval erről ennyit... És egy szukát sem láttam még akinek legalább az első ne fájt volna... Csakhogy ő nem saját akaratából teszi, hanem mert az ösztön... A te kutyád meg nem depis amikor tüzel, hanem az a baja, hogy nem mehet a kanhoz, mikor erre szólítja az ösztöne. Én is azt mondtam, egyébként amit te. Ugyanazt látom a kutyáim szemében. Tudom hogy szeretnek, de a szexuális életük és még egy pár dolog nem érzelmi alapon működik náluk. Egyébként mi is hormonális alapon vagyunk "depisek" ha megjön. Ha akarod rávetítheted az emberi tulajdonságokat mert így könnyebb szerintem is, de csak amíg nem árt a kutyának.
2009. aug. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen illúziók teszik széppé,vagy legalább elviselhetővé az életünket.A mi Szerelmünket is lebonthatjuk ösztönökre,kémiai,biokémiai folyamatokra,de ha minden illúziót elvesztünk,akkor a rengeteg eszünkkel sem lehetünk boldogok.
2009. aug. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!