Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A görögdinnyének csak a héját...

A görögdinnyének csak a héját kaphatja meg a ló vagy akár megehet egy egész görögdinnyét is mindenestül?

Figyelt kérdés

A magtól nem lehet baja?

(Még kezdő lótartó vagyok bocsi ha hülyeséget kérdeztem:))



#ló #görögdinnye #lótakarmányozás
2013. ápr. 27. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem, mert az olyan kicsi, hogy könnyen átmegy rajta, mondjuk én még csak úgy próbáltam, hogy a magos részét mi megettük, és a héján még hagytunk már centis "belet" is, nagyon szerette :)) Mondjuk, egy kicsit gusztustalan volt, hogy miután megette az egészet, a lével összekeveredett nyáltócsát is kiitta a vödörből xd
2013. ápr. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hihi..nem is tudtam hogy ennyire szeretik.:) Meg is mondom a papámnak hogy tegyen dinnyemagot a kertbe:DD
2013. ápr. 27. 11:50
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2013. ápr. 27. 11:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagoyn imádják! Vágd félbe, és naponta 2 felet megehet belőle :) ha túl sokat kap, akkor menni fog a hasa, arra azért vigyázni kell! :)
2013. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

persze eheti. :)

Kimagozva a barackot szilvát is adhatod, alma, körte, szóval szinte minden gyümölcs csak ne legyen túl nagy mag benne vagy szedd ki.. :)

2013. ápr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

imádják de csak mértékkel add nekik!

a mi lovaink a szőlőt is szeretik...

2013. ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!