Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi lehet a baja?

Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ismerősöm lovait gondozom , és az egyik lónak több helyen kihullott a szőre, a bőre hámlik és a sörénye korpás is és mintha valami bogár szerü fehér kicsi élősködők is lennének rajta.. Mik lehetnek ezek és mit tegyek vele?
2013. ápr. 28. 20:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Még mielőtt rosszra gondolnál, nem azért nem volt rá szükségem, mert akkora ész és professzionális lószakértő vagyok. Hanem azért, mert nem csak innen lehet informálódni, hanem orvostól is.
2013. ápr. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Aztngondolsz amit akarsz.en a valaszomat nem neked hanem a kerdezonek irtam.innentol kezdve gondoljon mindenki azt amit akar...
2013. ápr. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát, sajna az "én megmondtam, gondolj amit akarsz" emberekkel nem nagyon lehet beszélni.

Mindegy, gondoltam leírom, hogy ha valakinek hasonló problémája lenne: a nyírás meg fürdetés mindenhonnan levitte a petéket, csak a sörényében maradt. Azt viszont lemostuk párszor ecetes vízzel, és úgy néz ki, hogy eltűntek. Tehát, ha már volt kezelve a ló, és élősködők nincsenek, csak serkék, azokat javaslom ilyen ecetes löttyel átmosni néhányszor :) Nekünk bevált.

(És egyik ló se tetves a lovardában, még az se, amelyikkel közös karámban volt a paci.)

2013. máj. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!