Kezdőoldal » Állatok » Lovak » S. O. S Mi legyen? :/

S. O. S Mi legyen? :/

Figyelt kérdés

1 hónapja vettem egy lovat. Imádom, kezdünk össze szokni.

De sajnos nem minden nap tudom kivinni lovagolni (itt csak terep lehetőség van) van neki karám tud benne sétálni, ügetni, vagy akár vágtatni is.

Van hogy 4 napig nem viszem ki.:s és ez zavar, sajnálom a lovam e-miatt .

Mamám már mondta hogy eladjuk. De nagyon szeretem a lovat, és nem szeretném eladni.


Nagyon nehezen jött össze, nagyon nehezen értem el amit akarok (saját ló ) és nem akarom csak úgy feladni, és eladni a lovat!

Meg akarom mutatni hogy igen is, tudok saját lovat tartani egyedül!!


Nemtudom miért vagyok ilyen, hogy egyszer akarom egyszer nem.:/


2013. ápr. 30. 18:18
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
52%
Minden nap te mész ki hozzá etetni? (délután)
2013. ápr. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
persze
2013. ápr. 30. 18:26
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondtad hogy nem akarod feladni, és meg akarod mutatni hogy tudsz saját lovat tartani egyedül??!!...akkor mi ez hogy egyszer akarod egyszer nem... ne haragudj de ez már rosszul kezdődik..vagy nagyon akarod, vagy nem..te döntesz..és ha szíved lelked beleadod akkor minden meg fog oldódni és be fog állni a rend..:) főleg hogy csak 1 hónapja van meg...adjatok időt egymásnak..de ha tudsz minden nap legyél vele azért egy órácskát ha nem is lovagolod..ha meg akarod tartani menni fog, de akkor nem szabad bizonytalannak lenned..Tudod te mit akarsz! :)
2013. ápr. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ :)

sokat segít :)

2013. ápr. 30. 18:34
 5/21 A kérdező kommentje:

Amugy minden nap ki megyek hozzá 4 órán keresztül is kinnt vagyok vele néha.:D

tanítom neki a meghajlást :)

2013. ápr. 30. 18:39
 6/21 anonim válasza:
100%

Ha kint vagy 4 órát akkor mi baj van?(:

De ha még sincs időd lovagolni akkor az is elég ha futószárazod fél órát. (lépés ügetés, és a végén vágta) mindkét kézre!

2013. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

az, hogy "minden nap" lovagolnom kéne rajt.:/


futószárazni nagyon ritkán szoktam, nem olyan nagy a karám se.:s

2013. ápr. 30. 18:47
 8/21 A kérdező kommentje:
de amikor 4 órát kinn vagyok vele, akkor nem lovagolom.!
2013. ápr. 30. 18:50
 9/21 anonim ***** válasza:
Keressetek egy feles bértartót, aki kijár hozzá, amikor te nem tudsz, és még a tartási költségekbe is beszáll. Vagy amikor nem mész ki, azokon a napokon legyen legelőn vagy karámban (remélem, nem áll 4 napig a boxban, mert az tényleg állatkínzás!). Ha eleget van karámban, az helyettesíti a lovaglást. (Egy komolyabb idomítóedzést persze nem, de a mozgásigényének a levezetésére a legelő vagy nagy karám ugyanolyan jó, mint a lovaglás.)
2013. ápr. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
miért kéne minden nap lovagolni? egy lovat nem kell minden nap lovagolni, ez egy tévhit! heti 3-4 lovaglással vígan elvan!
2013. ápr. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!