Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tényleg nem szabad inni a...

Tényleg nem szabad inni a lónak a terep lovaglás után?

Figyelt kérdés
Amikor az edzőmmel hazaérünk terepről mindig ki kell önteni a lovak vizét, és 1 óráig várni, csak utána lehet nekik adni. Még most is ebben a nagy melegben...szegényeket annyira sajnálom. Viszont sok helyen láttam már, hogy a lovaglás közben, vagy közvetlenül a hazaérkezéskor itattak. Szóval akkor szabad inniuk? (az edzőm említette, hogy miért, szóval nem kell oktatni, csak a kérdésre válaszolni)

#whgw
2013. máj. 3. 22:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam engedni inni, de az utóbbi időben egyre több helyről, főleg távlovasoktól hallom azt, hogy ez tévhit, és ha természetes körülmények között, egészségesen él a ló bármikor meg lehet itatni.
2013. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hú most megnyugodtam :) Teljesem be volt parázva, hogy nehogy baja legyen :) és egyébként mennyi idő leforgása alatt lesz kehes a ló ha mondjuk leforrázza a tüdejét?
2013. máj. 5. 00:49
 13/13 anonim válasza:
Tenyleg
2013. máj. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!