Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemény a lóról? Milyen a...

Vélemény a lóról? Milyen a felépítése? Megéri?

Figyelt kérdés

Angol telivér 7 éves, herélt 300.000ft(irányár).

Apja: Gold Crest

Anyja: Goneril

Hobbyra és kisebb díjlovas versenyekre, megéri beruházni rá?



[link]

[link]

[link]

[link]



2013. máj. 5. 14:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem szerintem meg érné versenyre menni.

Sportos,szép ló kinézetileg.

2013. máj. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Így ránézésre nagyon szép, a versenyzés attól függ, hogy mennyire lovagolható :)
2013. máj. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Valami eszméletlen! Gyönyörű és jó áron is van! Én a helyedben gyorsan lecsapnék rá, nem minden nap akad egy ilyen lehetőség. Mindenképpen vigyél majd magaddal egy dokit, ő majd megmondja egészséges-e. Mondjuk én a sörényét megnöveszteném :)
2013. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Csak így ennyiből nem egyértelmű, én felszereléssel együtt vettem belovagolt 8 éves ügetőt ennél kevesebbért, igaz, volt mit javítani a ló tudásán és idomítottságán.

Meg azt is tudni kéne, a ló volt-e pályán, ha igen, átlovagolták-e (inkább be, mert galoppra csak beülik őket...), és milyen szinten áll most a tudása. Ismerek pár ilyen telivért, volt, amelyik mondjuk száguld mint az őrült a mai napig, a gazdája meg büszke rá (utána a lábait meg majd pár év múlva megnézhetjük), van, amelyik nem lenne rossz, csak más lovas kéne rá, van, amelyik meg iszonyat szépen dolgozik... :) Ki kell menni, megnézni, élből csak a ló egyik oldalát látjuk, jól beállított kép oldalról nincs, stb. Orvos is nézze meg, vegyen vért is.

2013. máj. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

tudni kéne, hogy hány szezont versenyzett, én olyat nem vennék, ami 2 szezonnál többet ment. én drágállom, tényleg szép, de pl. alagon 200 ezer körül árulják őket szezon végén és választhatsz egyszerre 20-ból. díjlovas versenyre a legkevésbé alkalmas a telivér.

a sörénye miatt csalóka az összhatás, a 3. képen látni, hogy ott a baltavágás a nyakában, nem valami szép, ami a telivéreknél általános, de díjlovaglásnál nem épp előnyös egy ilyen nyak.


nem akarnám én lehúzni a telivéreket, hiszen nekem is az van. de én nem tudom telivért ki vesz 300.000-ért, főleg, amikor a lóárak a béka s.gge alatt vannak.

2013. máj. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én csak vasárnapi lovas vagyok, így az én véleményem nem nyoma latban. Mindenesetre ha most lenne 300.000-em, meg egy istállóm, én megvenném.
2013. máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Huhh szerintem gyönyörű állat én mindenképpen megvenném. Jó árban van és nagyon jól néz ki, jó húsban van.Megéri :))
2013. máj. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hol van jó áron könyörgöm? ez egy telivér, amiből több száz születik évente itthon, és ugyanúgy több százat vágnak le, mert vágó áron se veszi meg senki...
2013. máj. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
azért van jó áron, mert itt már át vannak lovagolva ha jól tudom
2013. máj. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
ja és még annyit, hogy miért ne lenne ideális díjlovaglásra? (jó oké nem M-s kategória)de az alá tökéletes sőt még M-re is elmegy! ha elnézed a militaryt ott szinte csupa telivér, és nem mennek azok olyan rosszul a négyszögben sem!
2013. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!