Kezdőoldal » Utazás » Európa » Anglia melyik környékét...

Anglia melyik környékét tudnátok ajánlani tartós kint maradáshoz, munkavállaláshoz, normális életkörülményekhez? Párként mennénk ki, inkább vidékre, mert ahogy látom London elég drága.

Figyelt kérdés

2013. febr. 25. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Minél nagyobb városban éltek annál több a munkalehetőség, viszont én is úgy vagyok vele hogy minél kisebb településen élek annál jobban érzem magam. :)

Egyébként tartósan kint maradni normális életkörülményekkel bárhol lehet ahol van munkahelyed, szerintem ez a legelső szempont.

Én Londonban élek és tényleg nem olcsó, főleg a lakhatás iszonyat drága, kb duplája a vidéki áraknak.

2013. febr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Devon és Cornwall nekem abszolút kedvenc, de munkát találni nagyobb az esélyed nagyvárosban, mondjuk Birmingham vagy Manchaster.
2013. febr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!